Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffyci tayfa la bu, saat 12'ye kadar Zoro, Apo'dan kesik yemiş ne kadar güçsüz diye dalga geçip, 12'den sonra malum Zurna gelince aa Zoro kaçıyor diye olaya devam etmişler neye üzülecekler hahahaha :hhh:

Zoro, Luffy'i ağzından aldı Boss'un hala gelip Zoro ezikliyorlar gördüğün gibi yapacak bir şey yok xD
Zoro 5 kere mi kurtardı Luffy'yi kaç kere hatırlamıyorum. İnsanda biraz utanma olsa fanı oldukları karakteri bilmem kaç kez kurtarmış adama sallamaz :fool:

Zoro şuan farklı bir tayfada kaptan olarak tanıtılsaydi forumun yüzde 90i kılıç kokluyordu
Zoro başka bir tayfada kaptan olsaydı, denizciler ona kılıç koklatırdı sen merak etme. Adamın yön duygusu bile yok. Direk denizcilerin önüne düşerdi. Fakat denizci olması fikri daha akla yatkın geldi. En azından denizcilerin tarafında olması denizcilerin gücüne büyük bir artı olurdu.

Balıkadam adasında Zoro kral hakisi kullanan Luffy'ye
"Bu kadar büyük bir şeyi yapması iyi olur , yoksa onun yerine benim kaptam olmam gerekecekti."
diyor.
Buradan insanlar Zoro'nun kral hakisine sahip olduğunu düşünmüştü ki gayet doğal. Seriyi takip edenlerin %90'ı Zoro'da kral hakisi bekliyordu.
Brook sahnesinin olayı da bambaşka bir olay.
Zoro sinirlenip Queen'e bağırıyor ve yer sarsılıyor.
Brook da "Kral hakisi mi lan bu?" diyor.
Burada herkes o bölümü okuyunca "Zoro'nun kral hakisi hayırlı olsun." demişti. Bu çünkü Eiichiro Oda'nın klasik yaptığı iş olan Foreshadowing (Önden gösterme gibi bir şey sanırım tam türkçesi) var.
Ama burada var olan şey kral hakisi değil. Zoro "Bu ben değilim." diyor. Çünkü bu sarsıntının sebebi Kaido.
Asıl olay bundan sonra kopuyor zaten. Zoro kral hakisiyle Kaido'ya saldırıyor ama KENDİSİNİN GENE HABERİ YOK.
Brook olayında bazı arkadaşlar "Zoro yapmadığından emin olduğu için kral hakisine sahip olduğunun farkında." diye yorumluyor ama Kaido vs Zoro olayı tamamiyle bozuyor onu. Çünkü orada gerçekten kral hakisini kullanıyor ve kendisi kullandığının farkında değil.
Bu sahne sevdiceği Kiku'nun kolunun koptuğunu görünce çığlık atan Zoro'nun olduğu bölümdeki sahne mi?

Aynen 997. bölüm arkadaşlar. O sarsıntının sebebi Onigashima'nın havaya kalkmasıymış. @Capori güzel yere değindin cap cap.

Son düzenleme:
Bu ne biçim bi' ana karakter ben anlamadım. Hayatımda görmedim böyle rezil ana karakter. Hayır çocuğun tükürüğü bile kurumadan lafını yutuyor. Lan bırak bari kuruşun kurusun. Pu Allah belanı vermesin senin :D
Bunu diyen adam şu karakterin fanı değil mi:

Birkaç bölüm önce Zoro: Wano'ya Kaido için geldim.
Birkaç bölüm sonra Zoro: Kaido'yu sana bırakıyorum Luffy.

Olum bari Luff'ye sallarken azıcık tutarlı olun lan. Beş yaşındaki bebeler gibi yorum yapıyonuz.:D

Hayır bir de Zoro'nuın ağzındaki tükürük kuramadan Zoro kendi lafını yutuyor. Sonra gelip Luffy eleştiriyorsunuz. İkiyüzlülüğün de bu kadarına pes.:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık