Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The line is a throwback to Oda calling Zoro and Sanji indispensable wings that Luffy relies on! SBS Volume 73.

(両翼)

SBSye gidip baktım şu şekilde yazıyor İngilizcesi

Wow. Well, they might not get along well, but they're both valuable, trustworthy men who have Luffy's back. So let's forgive them their squabbles (laughs).

@Sir Crocodile İyidir hoştur ama güç yorumla konusunda zayıf maalesef. en azından şu ikisi; Zoro=Sanji ve Croco>Mihawk asla olmayacak.
Mangaka'nın çizdiği ve söylediği şeyler benim gözümde sizin söylediklerinizden daha önde. Sonuçta Mangaka çiziyor ve söylemlere giriyor. Onu serisini yorumluyorsak onun dediklerine göre yorumlamak lazım sizin değil. :D

Size göre ben güç yorumlama da zayıf olayım :S
Yaptığın yorumu anlamıyorum hocam yav.
Kanatları = 2 Kanat = Sanji. Aynı anda hem Zoro hem de Sanji nasıl iki kanat olabilir?
Ya şimdi 2 kanat deniliyor. Dediğim gibi dediğimin arkasındayım böyle olacak... :D
Edit: Şimdi fark ettim çok çabuk olmuş. :D
Pü lakaba bak. Şimdi dünyanın en güçlü kılıç ustası lakabının önüne geçer o. Mihawk boşuna KK olmak beni geçmekten zor dememiş. Adamın tek bir kanadı kendine eş.
Öyle olacak zaten. Luffy KK olduğunda Rayleigh de olduğuna benzer bu lakap kullanılacak ve KK'nin kanatlarından biriydi denilecek...
Teşekkürler, şimdi anladım. @Sir Crocodile öyle düşünmese de bence kanat rastgele söylenmiş bir uzuv değil. Sanji'nin uçabilmesi ile kesinlikle alakası var.
Uçabilmesiyle alakalı değil bence. Luffy'nin olayına vurgu, yani Robin orada ''Sanji olmasa Luffy bu kadar yükselemezdi'' tarzında bir çıkarım yapıyor. Yani bir nevi Sanji'nin önemine vurgu yapıyor. Bir canlının uçması için kanatlara ihtiyacı vardır Sanji de o kanatlardan biridir demeye getirmiş...
@Sir Crocodile çok hızlı bir şekilde patladım sanırım. :d
Demiştim... :D

Bu arada spoiler da atılan robin brook vs maria en fazla 3 sayfalık duruyo cok daha fazlazı vardır ben maria'nin yenildiğni düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık