Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017: Emirler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak basit bir şey söyleyeyim sana, eğer biri şuan Mamut olan Jack'in sıfatına tekme atsa Jack insan haline mi gelecek ? Meyvesini geçip insan haline mi dokunacak ? Asıl bedeni dediğin şeye mi gidecek yani vuruş ? Hayır öyle olmayacak mamut halinin sıfatına tekmeyi atmış olacak.

Meyvenin türüne göre değişiyor. Luffy hala lastik, istediğin kadar haki ile vur kıramazsın ama hasar verirsin çünkü lastik kırılmaz ama hasar alır. Luffy'nin gerçek bedeni dediğin şey de lastik şuan denize girse de lastik haki ile dokunsan da lastik.
Zoan form değiştirmeye yarıyor, fiziksel vücudu mamut oluyor o sırada zaten. Marco ateşe dönüşmesine rağmen hasarı Phoenix alıyor mesela, kuş. Sizin mantığınız ile logia olmadığı için Marco'nun içinden geçmesi gerekiyor saldırıların.

Zoan form değiştirmeye yarıyor, fiziksel vücudu mamut oluyor o sırada zaten. Marco ateşe dönüşmesine rağmen hasarı Phoenix alıyor mesela, kuş. Sizin mantığınız ile logia olmadığı için Marco'nun içinden geçmesi gerekiyor saldırıların.
Gerçek beden diye bir şey yok, gerçek beden demir adamda demir, lastik adamda lastik başka adamda başka her neyse işte odur haki de o gücü etkisiz kılmıyor vurduğun yerin meyve özelliğini yok etmiyor.
Logialara dokunma olayını her şeye monte ediyorsun. Ve anladığım kadarıyla bunda ısrar da edeceksin.

Siyahla işaretlediğim yerde ne demeye çalıştığını da anlamadım.

Son düzenleme:
Bu Cp0'da şu herifin güç seviyesi nasıldır acaba? Dressrosa ve Wano'da bu herif karşımıza çıktı ve bir tık ön planda gözüküyordu diğerlerine göre. Bu bölümde de gözüktü ayrıca. Rob Lucci ayarı mı yoksa düşük mü acaba ? Garip bir şekilde baya merak ediyorum bu adamı.

Kidd haoshokuyla 10.000-20.000 kişi bayıltsa kahraman olacak. Big mom’ı indirmesin de bunu yapsın kurtarsın bizi şu boş asker muhabbetlerinden.

Tayfayı zamanında 10 vs 100.000 savaştırmamalıydı. Şuanki asker hesapları çok gereksiz duruyor o yüzden.
O zamanki adamlar ve bunlar bir değil. Luffy o zamanki güçte bir kralların hakisi saldırısı yapsa 15000 kişiden 5000 i iner diye düşünüyorum.

Gerçek beden diye bir şey yok, gerçek beden demir adamda demir, lastik adamda lastik başka adamda başka her neyse işte odur haki de o gücü etkisiz kılmıyor vurduğun yerin meyve özelliğini yok etmiyor.
Logialara dokunma olayını her şeye monte ediyorsun. Ve anladığım kadarıyla bunda ısrar da edeceksin.

Siyahla işaretlediğim yerde ne demeye çalıştığını da anlamadım.
Yani şimdi Lastik olan adamın diyelim ki vücudu da lastik ve kırılmıyor haki meyveyi iptal etmediği için peki Kizaru'nun veya Akainu'nun bedenleri kırılabilir mi magma parıltı?

Queenin ssanjiye seni yenmek için bir çok silahım var demesinden sonra sanjinin zoro yu sorması sanki zoro ve sanji birlikte queen i indirecekmiş gibi düşündürdü . Umarım böyle olmaz

Moria'nın ada parçalayan yumruğu Luffy'e zarar verememişti. Fiziksel güç ile aşılmıyor esnekliği. Haki ile de esnekliği gitmiyor. Kırılma olacağını sanmam. Oda'nın da çok kafa yorduğunu düşünmüyorum açıkçası. Hakiyi bir çeşit enerji gibi düşünüp bununla hasar alabiliyor demiş geçmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık