Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017: Emirler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İptal etmiyor, dokunduğun noktada asıl vücuda ulaşmanı sağlıyor. Ace'i hakiyle boynundan yakalarsan Ace'in meyvesiz vücuduna dokunuyor olursun. Luffy'e hakiyle vurursan nasıl derisi kanıyorsa kemikleri de kırılabilir.
Luffy, Logia değil o yüzden haki ile vursan da lastik hala, kanatabilirsin ama kıramazsın.

İptal etmiyor, dokunduğun noktada asıl vücuda ulaşmanı sağlıyor. Ace'i hakiyle boynundan yakalarsan Ace'in meyvesiz vücuduna dokunuyor olursun. Luffy'e hakiyle vurursan nasıl derisi kanıyorsa kemikleri de kırılabilir.
Luffy'yi hakisiz de kanatabilirsin. Anladığım kadarıyla demek istedikleri şu: Ace'e haki ile vursan bile ateş çıkarabilir. Yani Luffy'ye haki ile vursan bile hala lastik. Vurduğun yer uzayabilir bile. ( Benim de kafam karışmadı değil ama :D )

Luffy'yi hakisiz de kanatabilirsin. Anladığım kadarıyla demek istedikleri şu: Ace'e haki ile vursan bile ateş çıkarabilir. Yani Luffy'ye haki ile vursan bile hala lastik. Vurduğun yer uzayabilir bile. ( Benim de kafam karışmadı değil ama :D )
Hakisiz vurarak kanatamazsın, kesmen/delmen/elemental hasar vermen gerek.

Neden? Logia değil ki, lastik olsa bile içinde yine bi kan var. Lastik de kesici bir şey olmadan parçalanamaz diye bir şey yok. Ama dediğim gibi ben de çok emin olamadım bu konuda.
Ya kesilmesi ya da sürtünme kuvveti ile zarar görmesi gerekiyor, temelde aynı şey zaten. Direkt yenilen bir yumruğu absorbe etmesi gerekiyor mantıken, içeri esneyeceği için.

Ya kesilmesi ya da sürtünme kuvveti ile zarar görmesi gerekiyor, temelde aynı şey zaten. Direkt yenilen bir yumruğu absorbe etmesi gerekiyor mantıken, içeri esneyeceği için.
Sen lastiği yeteri kadar çekersen parçalayabilirsin. Yani yeterince güçlü bir yumruk ile mümkün. Bu mantık ile bakınca Luffy hakisiz de delinebilir. Tabii Luffy'nin esnemesinin bir sınırı olduğu durum için konuşuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık