Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017: Emirler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Op'de bir sürü gereksiz şey vardır ve bununla ilgili bir liste yapacak olsak, başları çekecek şeylerden birisi şu sayı muhabbetidir. Kaido düştükten sonra orada 30k kişi kalsa nolacak sanki????

Crocodile nasıl sudan zarar alıyorsa, monet nasıl sıcaktan zarar görüyorsa haki de öyledir. Her elemente zarar verebilen bi enerji saldırısı.

Luffy’nin meyvesi buggy’ninki gibiyse kemikleri kırılmaz ama onunki gibi değil bence. Luffy’nin vücudu tıpkı logialar gibi başka bi maddeye dönüşmüş. Sadece esneme gücü değil bu.

dumana yumruk atsan içinden geçer ama hakiyle vurduğunuzda normal insan gibi hasar alıyor. Kemiği duman olduğu halde kemiği kırılıyor çünkü o kemiğin dönüştüğü dumana da zarar veriyor haki.
aynı şekilde nasıl luffy’nin lastik derisi hakiden hasar yiyorsa lastik kemiği de hasar yer.

Buggy’ninki farklı. Haki meyve iptal eden bişey değil sonuçta. Başka maddelere zarar verebiliyor ama buggy zaten başka bi maddeye dönüşmemiş.

O başka mevzu onu Jack de hortumuyla yapar. Sadece kalburüstü adamlara karşı Cracker çok sağlam değil diye düşünüyorum. Çünkü adam bayağı bayağı yara almaktan falan korkan bir tipti. Zaten teke gitti Luffy yakalayınca.
Şu Zoan tipi dinozorların hepsinin içinden geçer Cracker, Jack'da dahil. Luffy'nin Gear 4 ile zorla kırdığını unutmayın. Hangi Antik Zoan'da Luffy'nin Gear 4'deki fiziksel saldırı gücü var? Luffy vs Cracker savaşını tekrar izlerseniz fark edeceksiniz. Cracker'in normal formu da oldukça güçlü ve Luffy'nin Gear 4 formuyla da kapışabildi.

@İtachi_27 Diğer konu kapandığından veriyorum böyle cevabı :dd.d

Korsan bölme işi nereden çıktı anlamış değilim. "Geleceğini düşünmeyen biri tarafından korkutulmam normal. " dediği için Hawkins'in kalp korsanlarına gelebileceğini düşünenler vardı. Ben alakasız buluyorum. Niye gelsinler. Yenilenler yenildiği ile kalır. :D

Yorumuna da katılıyorum. Normal şartlarda savaşı kazanmamızın mantığı yok. Ama bir şekilde ilerliyor ve zaferle ayrılacağız buradan. Tatmin etmese de şu şekilde kabul etmemiz gerekiyor. En çok Luffy'nin gelişimlerini gördüğümüz için( doğal olarak onun hikayesi ) geri ona destek olacakları da Luffy geliştikçe gelişti varsaymamız lazım.

Şu Zoan tipi dinozorların hepsinin içinden geçer Cracker, Jack'da dahil. Luffy'nin Gear 4 ile zorla kırdığını unutmayın. Hangi Antik Zoan'da Luffy'nin Gear 4'deki fiziksel saldırı gücü var? Luffy vs Cracker savaşını tekrar izlerseniz fark edeceksiniz. Cracker'in normal formu da oldukça güçlü ve Luffy'nin Gear 4 formuyla da kapışabildi.
Etiketleyemedim seni ? bari alıntılayayım görürsün sjhjshj

@İtachi_27 Diğer konu kapandığından veriyorum böyle cevabı :dd.d

Korsan bölme işi nereden çıktı anlamış değilim. "Geleceğini düşünmeyen biri tarafından korkutulmam normal. " dediği için Hawkins'in kalp korsanlarına gelebileceğini düşünenler vardı. Ben alakasız buluyorum. Niye gelsinler. Yenilenler yenildiği ile kalır. :D

Yorumuna da katılıyorum. Normal şartlarda savaşı kazanmamızın mantığı yok. Ama bir şekilde ilerliyor ve zaferle ayrılacağız buradan. Tatmin etmese de şu şekilde kabul etmemiz gerekiyor. En çok Luffy'nin gelişimlerini gördüğümüz için( doğal olarak onun hikayesi ) geri ona destek olacakları da Luffy geliştikçe gelişti varsaymamız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık