Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof serideki en iyi arc boss'uydu ama fazla uzatıldı Dressrosa. Kata da iyi boss'tu katılıyorum. Ama diğerleri fossss. Hep aynı muhabbet ve tavırlarla Oda sıradanlaştırıyor boss'ları. Herkes birbirinin kopyası gibi. Diyorum ya bir seri ancak bu kadar kötü işlenebilir bir çuval incir ancak bu kadar berbat edilebilirdi. Gerçekten Oda bir dahi. Herkes böyle sıvayamaz.
Niye zorla okuyormuşsun gibi konuşuyorsun ki? Manga hazırlamayı çok basit sanıyorsunuz herhalde. Adam elbet kendi çıkarını karını da düşünecek. Kimseye de gel oku demiyor. Hazırladığım bu okursan okursun okumazsan umurumda değil mantığı.

Enel'de arc boss'u havası vardı ama yeniliş biçimi saçma sapandı.

Croco ise fıkra gibiydi. Çölü 5 damla suyla sulamak ne kadar mümkünse Luffy'nin Croco'yu yenmesi de o kadar mantıklıydı.

Lucci de bir gaz hikayesiydi ama diğerlerinin yanında en kabul edilebilir yeniliş şekli Lucci'nindi.

Kaido'nun sürekli zoan formunda takılıp dayak yeme hikayesi bayıktı. Yoksa bir vurduğu 3 gün yaşamıyor adam daha ne yapsın ?
Güç değil ya karakter yapısı olarak. Kaidou çok sıradan bir karakter. Ben güçlüyüm agresifim, şerefsizim bu mudur yani derinlik.

Gidişattan memnunum ama çok uzun sürüyor 5 yılda bitecek gibi değil hikaye çok derin.

Bu gidişle çok uzun sürecek kısa yoldan gitse absürt olacak artık Oda ne yaparsa yapar. Göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık