Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten bak ben de bunu anlamıyorum. Yapılan eleştirilerin hiçbirisi hatalı eleştiriler değil. Ama bunlar zaten serinin başından beri varolan sorunlar. Zaman atlamasından sonra tırtlaşan, eskiye göre daa kötü olan yerleri var. Evet diğer tayfa üyelerinin doğrudüzgün dövüşünü görmedik evet eskiye oranla daha fazla uzatmaya ve gizemciliğin cılkını çıkarmaya başladı ama bunlar öyle aman aman büyük problemler değil. Benim şahsi düşüncem insanlardaki bu eleştirinin sebebi tamamen güncel olmalarıyla alakalı. Mesela One Piece'den son 1 yıldır kimse memnun değil doğru da çünkü bir yıldır bir gelişme olmadı. Ama bu bir yıl sadece 3 saatte okununca o kadar göze batan bir şey olmaz. Ben eminim bu eleştirileri yapan arkadaşlar eğer seriye Alabasta civarı falan güncele gelselerdi takip bile etmezlerdi. Hani arkadaşlık şu bu falan demiş ama en basitinden Nami'nin 20 30 bölüm önceki o hareketi, Law'ın Zoro'ya olan tavrı ve bunun gibi şeyler bile bu tür şeylerin hala devam ettiğinin göstergesi.
evet güncelde olduğumuz için böyle olduğunu düşünüyorum ben de. Mesela Luffy'nin yenilişini 5 yıl sonra izleseler bir şey değişmez çünkü 5 10 bölüm sonra kazanacak. Biz 1 hafta bekleyip olayların yayıldığını fark ettiğimiz için böyledir fikrimce.

evet güncelde olduğumuz için böyle olduğunu düşünüyorum ben de. Mesela Luffy'nin yenilişini 5 yıl sonra izleseler bir şey değişmez çünkü 5 10 bölüm sonra kazanacak. Biz 1 hafta bekleyip olayların yayıldığını fark ettiğimiz için böyledir fikrimce.
Mesela en basitinden Oden',n çizim çıkması bile insanları nasıl etkiledi. Oden çıktığı zaman forum ikiye bölündü. Mesele iki hafta tartışıldı. Vay nasıl çıkar, liboş Oda kimseyi öldürmüyor falan filan. Bir yandan meseleden hoşlanıp mantıklı bir açıklama getirmesini bekleyenler de oldu. Sonunda çizim çıktı. Olabilecek en basit şekilde açıklandı. Çoğunun da hoşuna gitmedi. Kimisi kalitesiz gaz olarak yorumladı kimi başka şey. Konjuro'nun ölmemesine takılan da çok oldu. Ama o bölümler güncel okunmasa eğer, 2 sn sürecek bir şaşkınlıktan başka hiçbir etkisi olmayacaktı.

Luffy nin denize düşmesinden itibaren Momo nun bası ağrımaya basladı ve bu tesadüf olamaz. Haftaya büyük ihtimal dev fil "Zou" yu Wano da Lıffy i kurtarırken göreceğiz.Güzelde aksiyon olur hani.

Bir karıncayı havada yakalamak gibi olur onun için herhalde :D. Ama önceden bir arkadaş da demiş zaten"Zou" olsa arka planda görünürdü diye.Ben geleceğini sanmıyorum hissedilirdi ayak sesleri falan gelecek olsa.

Shanks nasıl yonko oldu acaba ondan önce biri varmıydı onu yenip de mi oldu neyse.

Harita cıkacaktı karakterlerin güncel pozisyonunu gösteren ama paylaşmadı spo'yu veren kisiler.

Luffy deniz de boğluken sanji ve zoro'nun marco'ların bulunduğu yere gitmesi bana sacma gelir ama diğer tayfa üyelerni de başi boş bırakamzkar herhalde. Özlellikle kaido tehdidi varken.

Oda yamato vs kaido"yu eteleyip duruyor bakalım nereye varacak
Haftaya act3 59 bölümü olacak muhtemeln 1016 da act 3 biter 60 bölümle eğer luffy kisa sürede dönmicekse

Shanks nasıl yonko oldu acaba ondan önce biri varmıydı onu yenip de mi oldu neyse.

Harita cıkacaktı karakterlerin güncel pozisyonunu gösteren ama paylaşmadı spo'yu veren kisiler.

Luffy deniz de boğluken sanji ve zoro'nun marco'ların bulunduğu yere gitmesi bana sacma gelir ama diğer tayfa üyelerni de başi boş bırakamzkar herhalde. Özlellikle kaido tehdidi varken.

Oda yamato vs kaido"yu eteleyip duruyor bakalım nereye varacak
Haftaya act3 59 bölümü olacak muhtemeln 1016 da act 3 biter 60 bölümle eğer luffy kisa sürede dönmicekse
Aklımı okudun reis herhalde :) Daha demin düşünüyordum 4 milyar ödülü nasıl aldı bu yonkolar acaba diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık