Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro da kral haki yok sanırım, Zeus Mama ya ne diyecek acaba bir de ... Bulutlara noluyor ? Kaiodu ile Luffy nin haki çarpışması sanırım. Ulan Law ın başka saldırısı yok mu ? Eee utanmaz Oda o kadar D. Yaptın bir kaç saldırı daha versene adama Kid vs Big Mam da da salak salak itme, çekme yapacaksa iyi sövcem.
Kid şu ileri hakiyi çözse Punk Vice ile tüm sağkolların pekmezini akıtır. #mallığıbırakkid

Bahseldildi mi bilmiyorum, bölümde benim gözüme çarpan başka bir şey daha oldu. Sanırım kral haki sadece saldırı gücünü değil, hızı da arttırabiliyor. Yani ileride Luffy, Kizaru'ya hız konusunda ayar verebilir.

Bütün özellikleri güçlendiriyor olabilir. Kaido'nun gözlem hakisi de iyi sayılabilir bence örnek olarak.

Zoro 10 yıldır Luffy'den daha güçlüymüş, bugün Kaptan gibi kaptan oldu ama uzun sürmez. Luffy'nin aradan sonraki hali Zoro'nun bölüm yaptıklarının 100'de birini yapamazdı.
Diye diye kendini de inandiracan buna. :D Bak senin dediğini diyecek bir arkadaş vardı burada ama sesi çıkmıyor. :D

Luffy farkı aştı gidiyor. Zoro'ya artık eğitim mi verir bilmem. Bir şeyler çıtlatır öğretir. Sağ kol seviyesinde çıkarır bir ara.

Diye diye kendini de inandiracan buna. :D Bak senin dediğini diyecek bir arkadaş vardı burada ama sesi çıkmıyor. :D

Luffy farkı aştı gidiyor. Zoro'ya artık eğitim mi verir bilmem. Bir şeyler çıtlatır öğretir. Sağ kol seviyesinde çıkarır bir ara.
Luffy, g4'e girince de farkı açtı gidiyor diyordun, Luffy farkı açtıysa da senin söylemen Luffy'nin hayrına olmaz inandırıcılık bakımından :hhh:

Zoro, Luffy gibi üç tane karakteri balık adam adasında üst üste koyarmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık