Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin h.hakisinin iyi olduğunun sinyalini hep veriyordu zaten.Asıl bunu yapabilmesi gayet normal bana kalırsa.Arcın başında bile bilinçsiz yerde yatarken adam bayıltıyordu yahu çocuk.

Law'a tutunma nedir la ? Sen temas yok dedin ben sana teması gösterdim, olan şeyleri söyleyince tutunma oluyor :oleyo2:

Geçen de adama içten hasarlı dediğim için tutturmuş içten hasarlı diyor diye laflamaya başladın adam içten hasar almışsa içten hasar almış demeyelim mi ?

Şimdiden 2 kere nalları dikmiş Luffy'ne mi tutunalım bundan sonra Luffy dünyayı yarsa deprem oldu öyle yarıldı diyecem :hhh:

Bu bölümdeki Kaido %50 gücündedir en fazla adamda kalıcı hasar kaldı ne 1v1'i la rüya mı görüyorsunuz xD
Dof sandın herhalde bunu yok %20sinde .d

Luffy'nin h.hakisinin iyi olduğunun sinyalini hep veriyordu zaten.Asıl bunu yapabilmesi gayet normal bana kalırsa.Arcın başında bile bilinçsiz yerde yatarken adam bayıltıyordu yahu çocuk.

Dof sandın herhalde bunu yok %20sinde .d
Ne Dof'u adam o kadar etkilenmiş ki yanımda olsanız dünyayı alırdık diyor, Rahat %50 yada %70'i gitmiştir.
Zaten iki vuruşa bir 10 dakika mola alan luffy'nin adamla kapışması için de o kadarının gitmesi şart. Zoro olmasa şimdiye 5 kere ölmüştü zaten kaçan kral.

Law'a tutunma nedir la ? Sen temas yok dedin ben sana teması gösterdim, olan şeyleri söyleyince tutunma oluyor :oleyo2:

Geçen de adama içten hasarlı dediğim için tutturmuş içten hasarlı diyor diye laflamaya başladın adam içten hasar almışsa içten hasar almış demeyelim mi ?

Şimdiden 2 kere nalları dikmiş Luffy'ne mi tutunalım bundan sonra Luffy dünyayı yarsa deprem oldu öyle yarıldı diyecem :hhh:

Bu bölümdeki Kaido %50 gücündedir en fazla adamda kalıcı hasar kaldı ne 1v1'i la rüya mı görüyorsunuz xD
Dur dur Law deme Doffy sama olayında da güya Luffy yendi ya deşme şimdi :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık