Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın, herşeyin ilkini Luffy üzerinden göstermeliyim fetişi devreye girmiş yine. Luffy'nin iradesi övüldüğüne göre sonraki bölümlerde novalardan irade şov göreceğiz demektir.

Anlamadığım noktada şu. Yonkouları şeytani gösterip, maskotluk yaptıran da Oda, Amiralleri çizecek olan da Oda. Yani amiralleri farklı bir yazar çizmiyor. Bence Amiral karizması da aynı Yonkoular gibi ayaklar altına alınabilir.
Chris yoldaşımızın da söylediği gibi bu arc bu adamlar Yonkou yenecekler. O saatten sonra sıra Amirallere geldiğinde Amiral' in karizmasını ayak altına almak için tek atmaları falan gerek ya da Luffy muz yerken Akainu tokatlar falan anca.

Zoro arc sonu Yk2 olacaktı dimi ? Sen demiştin sanırım bunu ?
Ben demedim. Arc sonu ne olacağını nerden bileyim. One piece öyle saçma seri oldu ki arc sonu mihawk seviyesi de olabilir. Luffy yıllarca çalışıp geleceği görmeye başladı denen adamın kenbunshoku seviyesine 1 dövüşte çıktı.

Mantıken yc2 veya yc1 olması gerekir. Ama mantıken luffy’nin de 1 dövüşle gelecek görme ve 1 antrenmanla en ileri seviye armament öğrenememesi gerekirdi.

Anlamadığım noktada şu. Yonkouları şeytani gösterip, maskotluk yaptıran da Oda, Amiralleri çizecek olan da Oda. Yani amiralleri farklı bir yazar çizmiyor. Bence Amiral karizması da aynı Yonkoular gibi ayaklar altına alınabilir.
Yonko karizması da o kadar ayaklar altında değil. Linlin hasar almadı, Kaido'ya da hibrit halinde çizik atamamışlar. Önceki yaraları da iyileşmiş duruyor. Üstelik novalar da bu halde kazanamayacaklarının farkında.
Amiraller Jozu'dan falan hasar alıyordu, 20 senedir savaşmamış Rayleigh tarafından durdurulabiliyorlardı. Rosa'da kafes ittiriyorlardı.

Chris yoldaşımızın da söylediği gibi bu arc bu adamlar Yonkou yenecekler. O saatten sonra sıra Amirallere geldiğinde Amiral' in karizmasını ayak altına almak için tek atmaları falan gerek ya da Luffy muz yerken Akainu tokatlar falan anca.
Ben nedense bu iki yonkounun düşeceğini sanmıyorum. G10 açsın isterse... bir takım güçlerin gelmesi lazım. Keşke Marco falan çatıya çıksa :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık