Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş, Luffy üzerinde besledigim bir sempati yok,hatta genel olarak boş bir karakter olduğunu düşünürüm.

Ancak adamın ben cehennemi defalarca gördüm lafına nasıl bu kadar eleştiri gelmiş.aksine beni baya etkiledi.yasadiklarinin ciddiyetinde olmayan bir Avel oldugunu daha az düşünüyorum artık.

Adam o yukardaki herkesten bu kadar kısa zamanda eminim ki daha fazla cehennem görmüştür.

İmpel down,marineford ve sabondy,önce tayfasini,sonra abisini kaybetmiş bir adam bu.
Olurmu canım onlar ne ki luffy nasıl böyle konuşabilir aaaa çok ayıp terbiyesizlik yapmış luffy hergün impel downa girip çıkıyor adamlar marineford savaşı gibi savaşlar hepsi çerez diğerlerine hele akainu magmasında yüzüyorlar zaten.Basit işler bunlar konuşamaz luffy bunları :p

allah için daha açık ifadeler kullan. erilce bilmiyorum eüheüheüheühğüehğüeüğheüğhüeğ

İki yılda amiral seviyeye geliniyorsa 800 yıllık wg tarihinde 400 adet amiral yetişmiş midir?
Potansiyel meselesi, Zoro gelecek vaadeden genç yetenek olduğu için torpilli. Öyle adam bulmak zor, Denizcilerin keşif ekibi yetersiz. Genç yetenek bulamıyorlar gidip kronik sakat İssho'yu transfer ediyorlar.

Potansiyel meselesi, Zoro gelecek vaadeden genç yetenek olduğu için torpilli. Öyle adam bulmak zor, Denizcilerin keşif ekibi yetersiz. Genç yetenek bulamıyorlar gidip kronik sakat İssho'yu transfer ediyorlar.
İsho kendini kör ediyordu ama. Ki bu ona gözlemin rengi olarak dönmüş de olabilir. Hmmm. Evet, koca Wg'de Luffy kadar gözlem yeteneği olan birey yoksa işimiz yaş..... Affedersin Kid Korsanları bile yıkar bu Wg'yi:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık