Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş, Luffy üzerinde besledigim bir sempati yok,hatta genel olarak boş bir karakter olduğunu düşünürüm.

Ancak adamın ben cehennemi defalarca gördüm lafına nasıl bu kadar eleştiri gelmiş.aksine beni baya etkiledi.yasadiklarinin ciddiyetinde olmayan bir Avel oldugunu daha az düşünüyorum artık.

Adam o yukardaki herkesten bu kadar kısa zamanda eminim ki daha fazla cehennem görmüştür.

İmpel down,marineford ve sabondy,önce tayfasini,sonra abisini kaybetmiş bir adam bu.

Arkadaş, Luffy üzerinde besledigim bir sempati yok,hatta genel olarak boş bir karakter olduğunu düşünürüm.

Ancak adamın ben cehennemi defalarca gördüm lafına nasıl bu kadar eleştiri gelmiş.aksine beni baya etkiledi.yasadiklarinin ciddiyetinde olmayan bir Avel oldugunu daha az düşünüyorum artık.

Adam o yukardaki herkesten bu kadar kısa zamanda eminim ki daha fazla cehennem görmüştür.

İmpel down,marineford ve sabondy,önce tayfasini,sonra abisini kaybetmiş bir adam bu.
Millet Luffy gülünce yaşadıklarını unuttu sayıyor herhalde .d

Avatarların birbirine göndermeli olması :D
"Yetiş ya Luffy"
"Yetişsen ne olur ya Luffy"

Bence bu sezon itibariyle komutan seviyesinin oynak olduğu görüldü. Marco hem 1. hem de 2. komutan ile mücadele edebiliyor, aynı anda yenemese bile baskın gelebiliyor.
Canavar korsanları beklentimin epey altında kaldı, gerek Cracker gerekse Katakuri'nin gösterdiği performanslar bu 3'lünün epey üzerinde. Marco'nun hala amiral olmadığını düşünüyorum fakat amiral saldırısını karşılayabilir, aynı şekilde Katakuri de bu izlenimi veriyor ne var ki King bu seviyenin bariz altında. Keza Cracker ile Jack'i karşılaştırdığımızda bile görülüyor. Şu anda Inu tek başına Jack'i almayı kafa koymuş oysa aynı mertebenin adamı Cracker Luffy'yi G4 formundan çıkaracak kadar tüketmişti. Jack'in Luffy'nin o dönemki saldırılarını karşılayabileceğini sanmam.
Zoro'nun şu anki hali King'i alabilir(Enmasız alamaz), fakat Katakuri veya Marco için henüz erken. Ayrıca Cracker bile King alırsa şaşırmam. Sağ kolların hep özel olacağına ilişkin bir düşünce sadece varsayımdan ibaret(evet şu anda benim yaptığım gibi), fakat Katakuri için özel bir gözlem hakisine sahip olduğunu duyduk lakin King'e dair şatafatlı bir haki de söz de yok. Sadece ırkı ender rastlanan bir ırk o kadar.

Gerek limanda kırık sandalı bulup kınları bindirmesiyle, gerek bu bölüm Jack'e verdiği ayarıyla; halihazırda Zou'da benden kaptığı kredilere Bitcoin misali değer kazandıran Inuarashi... Çok kral köpüşsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık