Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'in yc4 olduğunu düşünmüyorum.
Kata aşırı özel bir adam. Gözlemi sayesinde karşısında yonkou da olsa eğer karşı taraf geleceği göremiyor veya ışık hızına sahip değilse doğru düzgün zarar görmez. ( ha o da zarar veremez o ayrı konu) ki daha bunun meyvesi, mogurası, uyanışı vs vs var. Böyle vs lerde önemli olan nicelik değil, nitelik diye bu yüzden söyledim. Buna benzer başka örnek de, 10000 usopp'nun 1 kizaru alamayacağıdır.
Işık hızı değil,Kata'dan hızlı olması yeterli vurmak için.

Ve Kata odaklanma sorunu yaşayabilen biri,bir imparator karşısında,soğukkanlılığını da kaybedebilir.

Işık hızı değil,Kata'dan hızlı olması yeterli vurmak için.

Ve Kata odaklanma sorunu yaşayabilen biri,bir imparator karşısında,soğukkanlılığını da kaybedebilir.
Donat yerken saldırmıyorsa ya da rakibi geleceği görmeye çalışmıyorsa, jinbei kadar soğukkanlı olabilir bence.

Kata'nın odaklanma yaşadığı sahneler ağız sahnelerinden başka bir yer değildi.Smoothie Linlin'den topuklar vura vura kaçarken Kata gayet sakindi.En önemli gücünü sakinlik ile kazanan adamın odaklanma problemi yaşaması için başka faktörler lazım.1v1 dövüşte kolay kolay kimseye karşı kaybetmez o sakinliği.

Kata'nın odaklanma yaşadığı sahneler ağız sahnelerinden başka bir yer değildi.Smoothie Linlin'den topuklar vura vura kaçarken Kata gayet sakindi.En önemli gücünü sakinlik ile kazanan adamın odaklanma problemi yaşaması için başka faktörler lazım.1v1 dövüşte kolay kolay kimseye karşı kaybetmez o sakinliği.
Kata vs marco? ?

İşin gerçek yüzü Marco biraz daha 2 ye tek devam ederse yenilmesi mümkün.1-1 de ikisinin şansı yok ama yonkou sağ ve sol kollara tek ne yapabilir.O dövüşe dışarıdan muhakkak müdahale gelecek.İlk en büyük ihtimal Sanjiydi şimdi 2.ci ihtimal peros devreye girdi.Bununda ne büyük karaktersiz olduğunu düşünürsek herşey yapabilir.
Peros Kaido'nun tarafında.

King ve Queen Marco'yu baya yormuş. Akainu'nun magmasını tanklamış biri kendisi (Hatta animede olan geri püskürtme sahnesi mangada yok diye biliyorum). Bence King ve Queen bir amiralin kısa süre içinde yorabileceğinden daha fazla yormuş olabilir. Tabi Marco saldırı da yaptı, tamamen defansta kalmadı. Onun da etkisi vardır. Ancak 2v1 gerçekten çok zor. Bu forumda hep hafife alınmıştır. Normalde belki 2 saat dövüşsen vermeyeceğin açığı, iki kişiden biri diğeri için bir kaç dakika içinde yaratabilir.

Wano'da ilk perde onbeş bölüm sürmüş,ikinci perde ise otuz bölüm üçüncü perde de yaklaşık altmış bölüm falan sürse,1015.bölüm üçüncü perdenin sonu olabilir.

Shichilerin falan ödüllerini öğreniz.

Sonrada dördüncü perde ile Wano'yu bitirir herhalde.

King ve Queen Marco'yu baya yormuş. Akainu'nun magmasını tanklamış biri kendisi (Hatta animede olan geri püskürtme sahnesi mangada yok diye biliyorum). Bence King ve Queen bir amiralin kısa süre içinde yorabileceğinden daha fazla yormuş olabilir. Tabi Marco saldırı da yaptı, tamamen defansta kalmadı. Onun da etkisi vardır. Ancak 2v1 gerçekten çok zor. Bu forumda hep hafife alınmıştır. Normalde belki 2 saat dövüşsen vermeyeceğin açığı, iki kişiden biri diğeri için bir kaç dakika içinde yaratabilir.
Evet o sahne filler.

Katılıyorum. Queen orada dayağı yiyen ve hasar veremeyen taraf olarak görülüyor ama o saldırmasa ve Marco o saldırıdan kaçmasa açığa çıkıp King'in kılıcının hedefi haline gelmeyecekti. Marco sürekli saldıran taraf olmasına rağmen diğer ikisinden daha kötü durumda şimdi bence.

Wano'da ilk perde onbeş bölüm sürmüş,ikinci perde ise otuz bölüm üçüncü perde de yaklaşık altmış bölüm falan sürse,1015.bölüm üçüncü perdenin sonu olabilir.

Shichilerin falan ödüllerini öğreniz.

Sonrada dördüncü perde ile Wano'yu bitirir herhalde.
Sadece Schilerin ödülü yeterli olmaz ya en azından benim için tatmin edici olmaz mevcut durumlarını da gösterse iyi olurdu ne oldu ne bitti kim yakalandı kim öldü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık