Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin geleceği göremiyor ve hantal. Bu yüzden katakuri'ye zarar veremez. Ancak katakuri saldırılardan kaçmak yerine saldırmaya başlarsa zarar görür.

Luffy Kaido'nun saldırısından geleceği görme sayesinde kaçtı. Onun yerinde kata olsa luffy'nin ki kadar bile zarar görmeyecekti. Benim orada kast ettiğim düzgün 1 vs 1 değil. Bm vuracak kata savuşturup kaçacak. Bu senaryo da kata zarar görmez.
OP'ta dövüşler böyle olmuyor ki. BM öyle yavaş da değil. Bir tanesinden kaçsa ikinciden kaçamaz. Bir de öyle bir saldırır ki kaçmasına imkan olmaz.

OP'ta dövüşler böyle olmuyor ki. BM öyle yavaş da değil. Bir tanesinden kaçsa ikinciden kaçamaz. Bir de öyle bir saldırır ki kaçmasına imkan olmaz.
Luffy meyve haki vs kullanmadan bile fiziksel güçteki Bm dan kaçabiliyor. Kata ise luffy den de avantajlı. Çünkü geleceği görüp saldırının geleceği yeri meyvesi sayesinde yok edebiliyor.

Şimdi kaido ve BM nin dev cüssesi ve ikisinin bulut, hortum ve dumanları carrot a dolaylı zorluk çıkardı. Çiçek adamın nasıl dev adam olduğu gökten düştü. Galiba king bir süre devre dışı kaldı ki pero oyuna dahil oldu. Çünkü King in son panelinde üç nokta var. Aslanım Marco queen e rakibin benim diyor ama king le de uğraşıyor. Yiğidim benim. Ha ayrıca sanji nin momo ya gitmesi için tüm şartlar hazır. Kınlara birisi bakıyormuş, o yüzden Yamato ya trol olmaya gidiyor. Tam onluk mekan. Bir de uzaktan seçerse Yamato yu kız diye artık ateşli tekmeli cool bir giriş yapar ortama. Güzel olur. Sonra başka ne var. Hyo ölürse kalanlar chopper I koruyabilir mi? Drake ve apoo vs mi atar ki sanmam apo direkt chopper a gider. Aslanım Marco oradan sağ nasıl çıkar. İlginç bir bölüm bekliyorum.

Şimdi kaido ve BM nin dev cüssesi ve ikisinin bulut, hortum ve dumanları carrot a dolaylı zorluk çıkardı. Çiçek adamın nasıl dev adam olduğu gökten düştü. Galiba king bir süre devre dışı kaldı ki pero oyuna dahil oldu. Çünkü King in son panelinde üç nokta var. Aslanım Marco queen e rakibin benim diyor ama king le de uğraşıyor. Yiğidim benim. Ha ayrıca sanji nin momo ya gitmesi için tüm şartlar hazır. Kınlara birisi bakıyormuş, o yüzden Yamato ya trol olmaya gidiyor. Tam onluk mekan. Bir de uzaktan seçerse Yamato yu kız diye artık ateşli tekmeli cool bir giriş yapar ortama. Güzel olur. Sonra başka ne var. Hyo ölürse kalanlar chopper I koruyabilir mi? Drake ve apoo vs mi atar ki sanmam apo direkt chopper a gider. Aslanım Marco oradan sağ nasıl çıkar. İlginç bir bölüm bekliyorum.
King düştüğü yerden doğrulmuş öne doğru o sahnede. Yani devre dışı değil.

Ooo ayrıca şimdi fark ettim pero king i o halde görünce bir ha diyor. Sevinmiştir şimdi. King wano ya girerken tepede rahat vermiyordu. :flaugh:

Marco için kurnazlı düşündü peros, onu gördüğünde yığranmış gibi görünüyor dediği an fırsat bu fırsat onu aradan çıkarmayı düşündü gibi geldi resmen...
Ama o sırada yattığı yerden oturur pozisyona gelen King'i görünce Marco'nun kimlerle dövüştüğünü anladı. Belki King'e olan nefretinden ötürü Marco ile saf tutabilir... Ve bundan önce ki sahnede Kaido ile ittifak olayını hazetmediğini söyleyip Oda'nın bize vurgulaması da bir mesaj olabilir gelecek sayıda bu 4'lünün arasında ne olacağı konusunda...

İşin gerçek yüzü Marco biraz daha 2 ye tek devam ederse yenilmesi mümkün.1-1 de ikisinin şansı yok ama yonkou sağ ve sol kollara tek ne yapabilir.O dövüşe dışarıdan muhakkak müdahale gelecek.İlk en büyük ihtimal Sanjiydi şimdi 2.ci ihtimal peros devreye girdi.Bununda ne büyük karaktersiz olduğunu düşünürsek herşey yapabilir.

İşin gerçek yüzü Marco biraz daha 2 ye tek devam ederse yenilmesi mümkün.1-1 de ikisinin şansı yok ama yonkou sağ ve sol kollara tek ne yapabilir.O dövüşe dışarıdan muhakkak müdahale gelecek.İlk en büyük ihtimal Sanjiydi şimdi 2.ci ihtimal peros devreye girdi.Bununda ne büyük karaktersiz olduğunu düşünürsek herşey yapabilir.
Marco'yu tuzağa çekmek için Chopper'a yapacağı bir ölümcül saldırı gibi. Ya da Chopper'ın yaptığı ilacı elinden düşürmesine sebep verip tamamiyle kaos yaratmak. İhtimaller sınırsız Perospero için şu anda :D

Bu gözler neler görüyor :( Linlin'in dengi Kaido base Luffy'ye adam akıllı blitz atamadı arkadaşlar hatırlatayım.Yonkolar yavaş diyen zaten yok.Kaido ve Linlin Kata'dan hızlı falan değiller ama.Kaido k.haki kullanamayan bir Boundman'e blitz attı arc başında.Luffy'nin 1001.bölümde bile thunder baguayı adam akıllı yemediğini gördük zaten k.haki kullanınca.Kata Luffy'nin en hızlı formuna,k.haki kullanabildiği yerde hızlı saldırı atan bir adam.Aynı durum bile değil yani.

Yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık