Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben catıdaki savaş bittiği yerden devam eder diyodum ama öyle olmicak galiba

Resimdeki siyah yazılar grrrg raaah dadoom yazılarının bi anlam varsa demekki off panel olarak catıdaki savaş devam ediyor. :artiz:
Yonkoular veriyorlar küsküyü veriyorlar küsküyü.

Heybetleri yeter aslanlarımın. Şöyle Roger'ın denizci piyadesine yaptığı gibi tutup siz gidin sizin ağababalarınız gelsin mesajı verirler umarım.

Hyogoro odeni hatırlama panelinde ikimiz olsaydık kaidoyu devirebilirdik diyor sonraki panalde de luffyi yeni talebesi olarak gördüğünü söylüyor. Odenin kılıcı da zoroda yani zoro ve luffy ortaklığın kaidoyu indireceğinin mesajı bence

B
Wano'da ilk perde onbeş bölüm sürmüş,ikinci perde ise otuz bölüm üçüncü perde de yaklaşık altmış bölüm falan sürse,1015.bölüm üçüncü perdenin sonu olabilir.

Shichilerin falan ödüllerini öğreniz.

Sonrada dördüncü perde ile Wano'yu bitirir herhalde.

Bir yerde gördüm
Ilk perde 15,. ikinci perde 30,. üçüncü perde 50,. dördüncü 30, besinci perde 15 diye.

Ilk ikisi tuttu. Eger bu perde de tutarsa ki 1008 de perde arasi olmali o zaman gidisat böyle olabilir.

B

Bir yerde gördüm
Ilk perde 15,. ikinci perde 30,. üçüncü perde 50,. dördüncü 30, besinci perde 15 diye.

Ilk ikisi tuttu. Eger bu perde de tutarsa ki 1008 de perde arasi olmali o zaman gidisat böyle olabilir.
15 30 dan sonra neden 50 peki iki kat artıyor diye düşünürsek 60 yapar,15 artıyor diye düşürsekte 45 ?

Geç kalan yorumumu yapayım :artiz:

İyiye yakın bir bölümdü ama Hyogoro dayının hakkı yendiği için ortaya bastım.

Saldırı gücü iyi değil dediğiniz Marco'nun yonkou komutanlarını pinpon topu gibi zımbalaması da geç kalmış ama güzel bir cevap oldu birilerine. Tabi ki King ve Queen de her şeyini göstermiş değil ama Marco'nun farkını ortaya koyduğu sahneler gördük yine de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık