Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP'un boktan hack & slash oyunlarını yapıp 60 dolardan kitleyebilsinler diye veriyor Oda o rakamları. Açacaksın mapı gelecek moblar karşına yüzer yüzer böyle.

Oda'nın sayısal üstünlük üzerinden dram kasmasına bayılıyorum, arkadaş bir kere de şu sayısal üstünlüğün etkisini göster biz de kaybettirdiğin manga sayfalarına yanmayalım.
Böyle yapmasa da kaidonun orduyla samuraylar eşit sayıda olsa dese şimdi 10 kare kaidonun ordusu 9 kare samuraylar kaldı diye kıran kırana mücadele varmış gibi anlatsa çok daha etkileyici olur oysaki

Yok, direkt olarak liderleri aradan çıkarmanın bu savaşa etki etmeyeceğini söyledi. BM korsanlarını da saymadı dirket olarak Kaido as adamlarından bahsetti.
Bilemedim reis bence abartılacak kadar sıkıntı yok orada.
King+Queen Marco+Sanji
6 lıya da bizimkiler girer
Kalabalığa da senin Kid'in adamları kral haki patlatır :a:

Bilemedim reis bence abartılacak kadar sıkıntı yok orada.
King+Queen Marco+Sanji
6 lıya da bizimkiler girer
Kalabalığa da senin Kid'in adamları kral haki patlatır :a:
Kral haki bir şey değil yav, Rayleigh patlattı, Law'un en çöp adamı bile bayılmadı. Ona bayılanı adamdan sayıp da 5000'in içinde falan saymasınlar bence.

Kral haki bir şey değil yav, Rayleigh patlattı, Law'un en çöp adamı bile bayılmadı. Ona bayılanı adamdan sayıp da 5000'in içinde falan saymasınlar bence.
Onun ileri seviyesini görmezsek (ki görürüz) çok boş bir şey çıkar zaten. Az dan az çoktan çok gider reis takılma. Benim için en büyük sıkıntı Bm komutanlarıydı onu da Oda çok zeki bir planla harcadı tebrik ederim kendisini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık