Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy, bu saldırıları denizcilere karşı yapsa karizma olurdu onu da söyleyeyim. Ada yıkar, filo yok eder.

Luffy'i bundan sonraki diğer savaşlarda bu teknikler ve daha gelecek olanlar ile tahayyül etmek:respect:

Hakkını vermek lazım ;)

Kid'de Fatihin hakisi var. Kid çok güçlü...
- @Tiksav Lee
Kral haki diğer iki hakiden yüz kat daha önemli, Marineforddaki tepkileri gördük. Kaido'nun İki velette de çıkmasına nasıl kudurduğunu gördük. Fatihin hakisi'nin illa müthiş bir güç sağlaması gerekmiyor. Potansiyelinin en tepe olduğunu imzalamak gibi. Bir kaç istisna ile boş yapmak çok saçma. Beğenmediğiniz Chinjao, Yumruğu ile ünlenmiş silahlanma azgını Prime Garp'a antrenman yaptırtıyor.

Sen 1 hafta antreman yap yeni haki ogren tüm gücünü harca sonuç koca bir sıfır . Luffy dinlense de ilkinden farkli sonuc ufukta gözükmüyor.

Luffynin kesinlikle az güçle çok verim alacabikecegi bir durum lazım .Oda Gear 5 den başkası değil .

Gear 5 muhtemelen gear 4 deki formunun en az 2 katı büyük olması ve daha az haki harcatan bir form olacak.Hatta Luffy daha önce niye düşünmedim bile diyebliecegi bir form.

İlk akla gelen önce kemiğe hava yukleyecek sonrada kaslara yukleyecek .Böylece gear 4 deki vücuda aşırı yüklenme ve limit sorunu çözülecek kanımca.

Soruna bu yönden bakınca aslında Gear 4 un hatalı bir form olduğu ve Luffynin bu formla sadece yurudugu yukarıda anlattığım durumla Luffynin asıl orjinal formunun Gear 5 olacağı bununla kosacagini ongoruyorum.Bence böyle olacak

Sen 1 hafta antreman yap yeni haki ogren tüm gücünü harca sonuç koca bir sıfır . Luffy dinlense de ilkinden farkli sonuc ufukta gözükmüyor.

Luffynin kesinlikle az güçle çok verim alacabikecegi bir durum lazım .Oda Gear 5 den başkası değil .

Gear 5 muhtemelen gear 4 deki formunun en az 2 katı büyük olması ve daha az haki harcatan bir form olacak.Hatta Luffy daha önce niye düşünmedim bile diyebliecegi bir form.

İlk akla gelen önce kemiğe hava yukleyecek sonrada kaslara yukleyecek .Böylece gear 4 deki vücuda aşırı yüklenme ve limit sorunu çözülecek kanımca.

Soruna bu yönden bakınca aslında Gear 4 un hatalı bir form olduğu ve Luffynin bu formla sadece yurudugu yukarıda anlattığım durumla Luffynin asıl orjinal formunun Gear 5 olacağı bununla kosacagini ongoruyorum.Bence böyle olacak
qear 4 hatalı bir form değil yeni ve sürekli geliştirdiği bir form bundan dolayı haki kullanımını tam kontrol edemiyor ve güçten düşüyor hatırlarsan qear 3 ilk zamanlarda luffy'i velet yapıyordu ve luffy haki kontrolü ve çalışmayla bundan kurtuldu yine aynısı olacak

Marco'nun acil yukarı çıkması lazım. Zoro insin aşağı da King'i karşılasın. Marco çatıya çıkmazsa kötü şeyler olacak.
ben de eskiden böyle isterdim ama şimdi bir başkasının savaşa dahil olmasını istemiyorum bu onların savaşı *belki sanjı olabilir bm ile kapanmamış hesapları var
*ve son bölümde de okuduğumuz gibi kaıdo ve bm astları kontrol altında tutulmazsa bir an da neye uğradıklarını şaşırıp savaşı kaybedebilirler
bunu da marco-yamato-drake-tayfa ve qaban (açılan bir konuyla artık bm tayfasının gelememesinin sebebinin qaban olduğunu düşünüyorum) gibi güçlü karakterlerin yapması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık