Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölü var mı efenim ölü? Kınlardan bir iki tanesi ölmüş olsun lütfen. Köpek reyizle beyaz bıyık in gemisinde ki ölmuş olsa güzel olur. Luffy nin klişe lafını her zaman duysak da , baya bı gaza getirdi yine ? kereta bu işleri iyi yapıyor ???

Kardeşim Oda siz Zoroculara çok malzeme veriyor ama olmaz ki böyle. Ama şöyle bir şey de var. Kata Sanji nin abisini mal etti. Onda da aynı elbise var. Demem o ki sadece elbise yetmiyor kurtulmak için. İçindekinin de sağlam olması lazım
Onu Oda ya söyleyeceksin gerçi bize çok bişey vermiyor ya neyse :D

Kata ile King bir değil Kata yakaladı şayet King gibi tek bir saldırı yapsaydı Ichiji kurtulurdu ki aynısını Sanjiye yapsa hala ayakta olacağını sanıyor musun :D

2v5 hâlâ mantıklı gelmiyor. Bu saatten sonra Luffy vs Kaido'ya bile ihtimal veririm ama diğerleri şimdilik sırıtıyor. İkisi beraber yenilirse artık serideki güç dengesini sorgulamam.
Ben de sorgulamam. Şuan zirvelerine koşan 5 adam. Adalarında oturmaktan göt büyütmüş 2 İmparatora karşı. Bunlar ada ada gezdi. Güçlendi daha zaman atlaması yaşanmadan zirvelerine ulaşacaklar. Luffy Yk3 ayarı iken bir Geleceği görme Power Upı ile sağ kol ayarı olmuştu şimdi ileri silahlanmayla İmparator ile 1v1 atacak düzeye ulaştı bana göre. Diğer dörtlü bir İmparator ederse bu iş tamamdır. Güç dengesine laf etmeye gerek yok bence.

Animeyi izledim o kadar leş ki... Manganın 1000. bölümüne de gönderme yaptılar sonunda. Zoro nun Enmayı kullanırken kolu küçülüyor falan manga da da böyle miydi o kısımlar ? Luffy eğitimi animede de hızlı geçilmiş, Chopper da şey diye soruyor Luffy'e : " Bu kadar kısa sürede bu stili geliştirebilecek misin?" Kral çok çalışmış demek ki...
evet Zoronun kolu küçülüyor silahlanma hakisini çok aşırı türketiyor enma ama Zoro kılıcı bir şekilde kontrol edebiliyor ustaşlaması uzun sürebilr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık