Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet orada mesela yüz ifadesi umursamaz gibi çizilmişken en son sahnede karanlık çizildiği sahnede hersinden dişlerini sıkıyormuş gibi duruyor. Yani baya baya etki etmiş.
Luffy yenecektir'de lucci savaşı gibi uzun sürecek ve en son aklında dokuz kızılkın gelecek yenecek ama büyük darbeler alacatır şahşi fikrim

Şu yumruğundan bahsediyorum. İlk başta burada da baya etki etmiş gibi gözüküyordu. Bakalım g 4 ile ne seviyelere çıkacak. Bundan sonra meyvesi gelişmese de aslında olur. Bb karşısında meyvenin bir avantajı olmayacak zaten. Geriye Im ve olası Akainu dövüşü kalıyor. Özellikle Akainu'da da savunma tarafı önemli olacaktır bunun.

hakinin önemini anlıyoruz :) Luffy direk teach meyveleri yeseldi karanlık ve deprem zaten bu kadar savaşlarda zorlanmazdı :)

Son düzenleme:
Animeyi izledim o kadar leş ki... Manganın 1000. bölümüne de gönderme yaptılar sonunda. Zoro nun Enmayı kullanırken kolu küçülüyor falan manga da da böyle miydi o kısımlar ? Luffy eğitimi animede de hızlı geçilmiş, Chopper da şey diye soruyor Luffy'e : " Bu kadar kısa sürede bu stili geliştirebilecek misin?" Kral çok çalışmış demek ki...

Hala adaya takviye mi bekliyorsunuz ? Adam ne dedi eski dönemin Loserları yeni dönemin önderleri tarafından al aşağı edilecek.
2v5 hâlâ mantıklı gelmiyor. Bu saatten sonra Luffy vs Kaido'ya bile ihtimal veririm ama diğerleri şimdilik sırıtıyor. İkisi beraber yenilirse artık serideki güç dengesini sorgulamam.

Luffy imparatorların arasından geçerken normal hızda yürüyor mu yoksa soru tarzı bir teknikle aşırı hızlı mı hareket ediyor?

Çizimler çok özensiz geldi bana ya. Özellikle Marco-King-Queen sayfasında. Ne olduğu belli değil resmen. Bu arada Marco'nun hem sağ kol hem sol kol tutması ve sükunetinden hiç ödün vermemesi :cool:
Normal geçip gidiyor şaşırtıyor işte bunları.Soru gibi bir efekt olması lazım aşırı hızlı olsa.Öyle birşey çizilmiş mi ?

Animeyi izledim o kadar leş ki... Manganın 1000. bölümüne de gönderme yaptılar sonunda. Zoro nun Enmayı kullanırken kolu küçülüyor falan manga da da böyle miydi o kısımlar ? Luffy eğitimi animede de hızlı geçilmiş, Chopper da şey diye soruyor Luffy'e : " Bu kadar kısa sürede bu stili geliştirebilecek misin?" Kral çok çalışmış demek ki...
Zoro'nun kolu küçülmesi mangada vardı da, efektlerle yine rezil iş çıkartmış Allahın belaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık