Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law gibi arkadaşın olacak olacaksai, Zoro gibi yoldaşın olacak olacaksa,Kid gibi rekabetin olacak olacaksa Luffy şanslı bir genç.Bir bölüm önce eee hem BM hem Kaido nasıl inecek aynı anda diye sorarken şuan ikisinin de burada ineceğine dair gereksiz bir özgüven oluştu bende Oda duygularımızla hamur gibi oynamaya devam ediyor.

Law gibi arkadaşın olacak olacaksai, Zoro gibi yoldaşın olacak olacaksa,Kid gibi rekabetin olacak olacaksa Luffy şanslı bir genç.Bir bölüm önce eee hem BM hem Kaido nasıl inecek aynı anda diye sorarken şuan ikisinin de burada ineceğine dair gereksiz bir özgüven oluştu bende Oda duygularımızla hamur gibi oynamaya devam ediyor.
kaido inerm big mom bilmiyorum big mom kim yenecek

Üye silindi 1004

Bizim seçilmiş beşlinin yapabileceği komboları heyecanla bekliyorum ya. Law ve Luffy'nin yaptığı kombolar muazzamdı ama bu sefer olabilecekler gerçekten heyecan verici. O değilde Law, Linlin'i aşağıya ışınlayabilir mi acaba?

Bölümde Luffy dışındaki kısımları yorumlayacak olursam:

1)Ace ve Yamato'nun Luffy hakkındaki konuşmaları. Ve hala bilmediğimiz Luffy'nin KK olmak dışındaki veya onunla bağlantılı hayali ne? Arada muhabbeti geçince acaba bir yerde açıklandı da ben mi gözümden kaçırdım samıştım ama daha açıklanmamış. Bu laf da silüetlenir mi be!!! 100. bölümün şerefine söyletsen ne olurdu Oda Sensei sorarım sana. Ayrıca Ace'e yaşam kartını Yamato'nun vermesi güzel detaydı.

2)Ace'in içki içmek istediği büyüük adamın babası olduğunu bilmemesi çıkmazı duygulandırıcı bir andı.

3)Marco Reis... Beyazsakal Korsanları boşuna en güçlü tayfa değildi dedirtern bir sekanstı.

4)En Kötü Neslin Sahneye girişi.

5)Sishiye hakkının teslim edilmesi.

6) Son olarak AAH AH! Oden-Sama bu günleri göreydi be! Biz boşuna demiyoruz Oden-Sama'nın Yolu Luffy'nin, Luffy'nin Yolu Oden-Sama'nın yoludur.

Zoro'nun neye çabaladığı belli enma ile , Law'ı zaten 2 arctır biliyoruz meyvesi falan çok geniş , Luffy her bölüm eğitimde. Bu Kid ne yapacak şimdi? Killer muhtemelen o kata çıktığı gibi aşağı iner. O da Kid konusunu çok salladı biraz çıtlatabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık