Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Odağın bizimkilerden kaymasının imkanı yok. Maschenny Zahard'ın Baam'a ilgisi ve onunla takım olan Koon Maria Zahard'ın A.A ile bağlantısı düşünülünce, bir de 13 ay serisi silahları ve onları toplayacak kişinin Baam olacağını hesaba katarsan prenses arcı bizzat bizimkilere alakalı olacaktır.
Hem prenses arcı olmasa da olur demek de biraz One Piece'de salla Vegapunk'ı demek gibi bir şey yani. Olmadan olmaz.
Odaktan kastım açıkcası olayların Yuri ekseninde dönmesi yazar ana hikayenin etrafında ilerleyeceği neredeyse ana karakter kadar önemli biri diyor onun için.13 serisi ve prensesler tabi ki çok önemli ama Maschenny olsun Lilial olsun sevmiyorum bu tip karakterleri görmeyi.Rachel da çok önemli ama onun gibiler benim için keyif kaçıran cinsten.

Maria'nın hikayesi Koon aile arcında işlenmeyecek miydi bir de?

Son düzenleme:
Zahard dan önce 135 kata cıkan veya cıkanlar var mı.?
Yanılmıyorsam Arlen çıkıyor ama tam olarak nereye çıktınığını bilmiyorum
Yok hocam Arlen çıkmadı kapı mühürlü ve bildiğimiz kadarıyla anahtarları eline geçiremiyor.Daha önce çıkan birileri var mı bilmiyoruz ama kuleyi ilk kez tırmananın Zahard ve yanındakiler olduğu söylendi diye hatırlıyorum.

Yuva da gerçekten de portal mı var acaba. Bir kaç yerde böyle düşünceler okudum. Evankhelli bu derece korkutması normal bu durumda. O portaldan lo po bia aile lideri çıkarsa bizde ne kadar yüksek seviyeci olduğunun pek bir önemi kalmaz gibi. Luslec içinde daha çok erken bence.

Bu benim de kafamı kurcalıyor.
Bir ara ben de merak etmiştim. Biraz bakonınca Naver çok büyük firmaymış. Japonya kore Tayvan da falan goggle gibi bir firma. Her şeyleri var blog, oyun, mesajlaşma uygulamaları falan filan. Yani bu webtoon işi onlara çok koymuyor. Webtoon ların oyuncak, figür hakları var. Ayrıca bir de fastpass ile abonelik yapıyorlar falan yani webtoon aslında kendi kendisini döndürüyor artı olarak naver e müşteri çekiyor.

Maria'nın hikayesi Koon aile arcında işlenmeyecek miydi bir de?
Zannetmiyorum. İkiz prensesleri gösterdiğindei onların Machenny Zahard ve Maria ile birlikte hareket ettiklerini de söyledi. Prenses arcı için biraz temel attı orada. Ardından Yuri Zahard ile olan iddia olayı geldi. Yani bunlar birlikte işlenecek meseleler gibi. Koon aile arcı çok büyük ihtimalle serinin ileri kısımlarında Koon'un babasını hedeflemesi vakitlerinde gerçekleşir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık