Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 872 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tower of God

'Tower of God' forumunda Res tarafından 31 Tem 2012 tarihinde açılan konu

1. Res Üye

Res (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,420
    Üyelik Tarihi26 Oca 2012

Neyi arzuluyorsun? Mal,mülk? Şan,şöhret? Güç? İntikam? Veya tüm bu diğerlerinin üstünde bir şey? Arzuladığın şey her neyse,'' burada''.Tower of God

Daha 7.ci bölüme geldim ve sevdim bu mangayı
    BaaM ana karakter,Rachel'in,(çocukluk arkadaşı sanırım) esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra onu aramak için Kulenin tepesine doğru çıkmak için yola koyuluyor ve bunun için aşamalar var.
    Gardiyanın söylediğine göre, Kulenin tepesine ulaşan kimse ne istiyorsa onu bulacak..Şan, Şöhret, Para..ne ararsa,
    Tarz olarak Bleach'ten bazı esintiler buldum diyebilirim.
    Manga seven herkesin en azından bir göz atması gerektiğine inanıyorum.

Arkadaşlar konunun ileri sayfalarında güncel bölümle ilgili spoiler paylaşılmaktadır, güncelde değilseniz dikkat edin derim.

2. Uçan_Terlik (Üye)
    Mesaj Sayısı 175
    Üyelik Tarihi31 Oca 2011
    Ben de 7. bölüme geldim ama o kadar çevirmişler ingilizce de bilmiyorum ki lanet olsun bana.Gerçekten çok güzel ve garip.Ana karakterin yeteneği yok daha ne olsun.

3. Honey Badger If you don't love SFU then STFU.

Honey Badger (If you don't love SFU then STFU.)
    Mesaj Sayısı 3,251
    Üyelik Tarihi23 Ağu 2010
    İnsanların hırslarının, acımasızlığının, kıskançlığının çok iyi yansıtıldığı bunun yanında dibe düşmeyi yaşayanların tepeye doğru geçtiklerinde nasıl farklılaştığını gösterin bir seri. Kısacası insan kavramını cidden iyi yansıtan bir manwha. Gerçekten harika bir hikayesi var. Ben çok beğendim kesinlikle tavsiye ederim. Günceldeyim :D

4. Res Üye

Res (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,420
    Üyelik Tarihi26 Oca 2012
    2-3 Güne güncele gelirim bende
    @Uçan_Terlik
    O kadar bölümü çevirmeleri uzun sürer hocam heralde,eline bir sözlük alıp devam et en iyisi.

5. alone&man (Üye)
    Mesaj Sayısı 152
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2011
    Çok güzel bir seri herkese tavsiye ederim.Bende günceldeyim çok ilginç şeyler olacak gibi.:D
    @Suraz
    Hemen açmışsın konuyu:alkis:

6. Res Üye

Res (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,420
    Üyelik Tarihi26 Oca 2012
    Baktım üşeniyorsunuz:D
    Bu arada testler falan çok ilgimi çekti.Mangayı önerdiğiniz için (gerçi frtztrk manwha diyor.) teşekkür ediyorum.:)

7. Honey Badger If you don't love SFU then STFU.

Mesaj Sayısı 3,251
    Üyelik Tarihi23 Ağu 2010
    Manwha Korelilerin mangası oluyor. Biliyor musun bilmiyorum da belirtmek istedim. Son bölümden sonra gaza geldim önerme isteği oluştu içimde, rica ederim :D

8. alone&man (Üye)
    Mesaj Sayısı 152
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2011
    Kore yapımı olduğu için manhwa deniyor,gerçi bizim için farketmiyor ha manhwa ha manga :D

9. Res Üye

Res (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,420
    Üyelik Tarihi26 Oca 2012
    Hehe,zaten sayfanın aşağı doğru gitmesinden bir şeyler çakmıştım:hmm:
    Kore yapımı olmasına şaşırdım sadece,vay be..Kuzey Kore değildir heralde:D,belki bir gün Türkiye'den de Manga çıkar:rolleyes:

10. Honey Badger If you don't love SFU then STFU.

Mesaj Sayısı 3,251
    Üyelik Tarihi23 Ağu 2010
    Türkiye'de çıkarsa çizgi roman olur :D Bu arada yanyana resim pek olmasa da uyarayım soldan sağa gider :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık