Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Zannetmiyorum. İkiz prensesleri gösterdiğindei onların Machenny Zahard ve Maria ile birlikte hareket ettiklerini de söyledi. Prenses arcı için biraz temel attı orada. Ardından Yuri Zahard ile olan iddia olayı geldi. Yani bunlar birlikte işlenecek meseleler gibi. Koon aile arcı çok büyük ihtimalle serinin ileri kısımlarında Koon'un babasını hedeflemesi vakitlerinde gerçekleşir.
Açıkçası prenses arcı için nasıl bir yol çizeceğini tahayyül edemiyorum.Yuri yanlış anlaşılma dolayısıyla çocukların hayatını korudum çok özür dilerim tadında bir konuşma yapsa bile Zahard'a en iyi ihtimalle kraliyetin vermesinden dolayı Siyah Mart'ı kaybedecektir diye düşünüyorum.Maschennny desen muhtemelen savaşı kaybedecek ekibin arasında eğer hezimet yaşanırsa o da ceza alabilir.Öteki tarafta Adori Zahard gibi bir dahi var onun yanında diğer prenseslerin esamesi neden okunsun onu da bilemiyorum.Merak ediyorum tabi Yuri ve Androssi şu an ne durumda.

Açıkçası prenses arcı için nasıl bir yol çizeceğini tahayyül edemiyorum.Yuri yanlış anlaşılma dolayısıyla çocukların hayatını korudum çok özür dilerim tadında bir konuşma yapsa bile Zahard'a en iyi ihtimalle kraliyetin vermesinden dolayı Siyah Mart'ı kaybedecektir diye düşünüyorum.Maschennny desen muhtemelen savaşı kaybedecek ekibin arasında eğer hezimet yaşanırsa o da ceza alabilir.Öteki tarafta Adori Zahard gibi bir dahi var onun yanında diğer prenseslerin esamesi neden okunsun onu da bilemiyorum.Merak ediyorum tabi Yuri ve Androssi şu an ne durumda.
Siyah mart zaten gitti. Bir tek yeşil Nisan kaldı onda. Yuri gerçekten büyükannesine çekmişse zaharda geri vites yapacağını sanmıyorum. Tabi zahard da öyle ver kılıcı devam et demez heralde. Ama 1 aileyi yok etme emri verdi. Şimdi birde Ha ailesi ile papaz olma durumu var. İşler karışık.

Hızlanmışsın he :D

Anime üstüne Atölye arcını bitirip üstüne Tren'de de ilerlemek. Ooooo.
Çok kapalı bir anlatımı var, takipçiyi içine almadan, kendi kafasındaki şeyleri gerçekleştiriyor yazar. Çok da manası olmayan oyunlar üretiyor zira oyunların hiçbir önemi olmadığı birkaç bölüm geçmeden ortaya çıkıyor. One Piece'teki gibi teori üretmelik bir durum göremiyorum ben, okuyucuya o kadar imkân tanıdığını düşünmüyorum. :gamyon:

Çok kapalı bir anlatımı var, takipçiyi içine almadan, kendi kafasındaki şeyleri gerçekleştiriyor yazar. Çok da manası olmayan oyunlar üretiyor zira oyunların hiçbir önemi olmadığı birkaç bölüm geçmeden ortaya çıkıyor. One Piece'teki gibi teori üretmelik bir durum göremiyorum ben, okuyucuya o kadar imkân tanıdığını düşünmüyorum. :gamyon:
Bam'ın kuleye girişi-Viole kısmı+Atölye+Tren'in başlangıcı
Tayfa'nın toplanışı-East Blue arc-Hadi Crocodile arcı bitişi olsun.

Crocodile'a kadar eski yazıtlar ve Pluton dışında, Shichibukailer ve Denizciler+ Roger dışında ne var başka? Teori üretebilecek bir şey var mı? Luffy anca tayfa toplayıp bir Shichi indiriyor.

Bir de TOG kısmında dönen şeylere bakınca arada bence baya bir fark var. Oyunlar sadece kat geçmek için yapılan şeyler. Birbirinizi dövüp geçin yerine biraz daha takım ve taktiğe dayandırıyor işleri işte. Taşı alan kazanır. Kurallar bunlar bunlar. Bu kadar işte. Önemi yok zaten kat geçmek dışında.

Sabret.
Baam ve Rachael kimdir, Zahard ve soylu aileler, 13 Ay silahı, Wangnan, Walkhaiksong, F.U.G, Kadimler,43. Kat falan fistan..

Daha ilk bölümde cep olmadan headon ile baam'ın nasıl konuştuğundan bile bir sürü teori çıkıyor. One piece gibi iyi hikayeciliği olmayabilir ama teori üretmek için epey malzemesi var.

One piece'nin iyi hikayeciliği dedim ama ace wano whitebeard ilişkisini nasıl bağlayacağına göre o iyi hikayeciliğinden de eser kalmamış olabilir:)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık