Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Fast pass da neymiş?

Neyse 1-2 güne güncele gelip dağıtacağım buraları. Bensiz 640 sayfa tartışmak ha!
Yazarın para kazanması ve okuyucu tepkilerine göre ekleme çıkarma yapması için 3-4 bölüm önden yayınlaması.Misal şu kısım çok rahatsız edici olmuş,kanlı olmuş gibi.En azından ben böyle biliyorum.

Türkçe güncel çok mu geride?
Normalde mangasloth yayınlıyordu birkaç sayı geriden Naver telif atmış, Türkçe lisans almaya çalışıyoruz dediler.Güncel manga sitesine de ulaşılmıyor.Tüm bölümlerin olduğu başka site ben bilmiyorum.

Yazarın para kazanması ve okuyucu tepkilerine göre ekleme çıkarma yapması için 3-4 bölüm önden yayınlaması.Misal şu kısım çok rahatsız edici olmuş,kanlı olmuş gibi.En azından ben böyle biliyorum.

Normalde mangasloth yayınlıyordu birkaç sayı geriden Naver telif atmış, Türkçe lisans almaya çalışıyoruz dediler.Güncel manga sitesine de ulaşılmıyor.Tüm bölümlerin olduğu başka site ben bilmiyorum.
Yapma be.

Ben birkaç soru sorayım madem. Millet bu "Yuva" arcına ToG'un Marinefordu diyor ve her yerde hypelanıyor, şöyle savaş böyle savaş falan filan. Okuyan herkeste aynı heyecan var mı yoksa benim gibi tamam çok iyi güzel de çok uzatma da hadi yükselmeye devam edelim, Prenses arcı istiyoruz, Wolhaiksong Katı istiyoruz artık mı diyorsunuz? Aslında Urek'i de birkaç arc üst üste gösterince onu hemen okumasak iyi diyordum da gene de eğlenceli karakter. Aslında iyi gidiyor gibi de momentum sanki çok çabuk bize döndü. Siu Evankhell'in öğrendikleri ile işin hiç kolay olmadığını söyledi ama ne bileyim.

Bir de şunu sorayım. Madem Urek çıkış arıyor, bu çıkışın en üstte olabileceğini düşünüp de neden 134. katın ötesine çıkmaya çalışmıyor? Sonuçta kimse tepeye tırmanmadı, belki tırmansa daha rahat çıkabileceği bir yol bulabilir değil mi? Urek'in yerinde olsam 135 veya daha üst katlarda arayabilirdim çıkışı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık