Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
su sakli kati epey dolambacli yapti, pekte konuya sadik bir sekilde yurutmuyor.
sormak istedigim baska birsey var ki benden daha dikkatli okuyan arkadaslar cevaplayabilirse harika olur.

Simdi 43. katta 2. thorn fragment vardi, baam'a verildi mi? yoksa jahad datasini getirdikten sonra aile yoneticisi gustang baam'a verecek? orasini biraz hizli gectim galiba pekte hatirlamiyorum.
Baam da ama Rachella sınava girdikten sonra hak eden alacak diye hatırlıyorum.

su sakli kati epey dolambacli yapti, pekte konuya sadik bir sekilde yurutmuyor.
sormak istedigim baska birsey var ki benden daha dikkatli okuyan arkadaslar cevaplayabilirse harika olur.

Simdi 43. katta 2. thorn fragment vardi, baam'a verildi mi? yoksa jahad datasini getirdikten sonra aile yoneticisi gustang baam'a verecek? orasini biraz hizli gectim galiba pekte hatirlamiyorum.
Hatırladığım kadarıyla baam gustang'a zahardın datasını getirdikten sonra 2.thorn fragmenti alacak. Baam da aldıktan sonra Rachel la yarışacak kim hakediyorsa o alacaktı hatırladığım kadarıyla böyleydi yanlış da olabilir düzeltirseniz sevinirim:)

Son düzenleme:
Rachel da baya kompleksliymiş de haberimiz yokmuş:ehe::ehe:

Not: bu arada yabancı forumlardaki çoğu kişi Rachel'ın avatarını Baam'ın annesinin yani Arlene'in aynısını yaptığını söylüyo ama Baam'ın annesi esmer değil miydi?

Rachel da baya kompleksliymiş de haberimiz yokmuş:ehe::ehe:

Not: bu arada yabancı forumlardaki çoğu kişi Rachel'ın avatarını Baam'ın annesinin yani Arlene'in aynısını yaptığını söylüyo ama Baam'ın annesi esmer değil miydi?
Bende ilk başta arlene sandım ama rachelen kendisinin hayalindeki hali bence.Hem kulaklara baksana baamın annesinin öyle kulakları olduğunu sanmam.Hem baamın saçlar koyu , annesininde öyledir büyük ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık