Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Sanmıyorum Urek'in yeneceğini. Öyle olsa SIU bize gösterirdi veya bir şekide belirtirdi. Listenin ilk üçünü bence Baam değiştirecek, bir tek onun gücü yetebilecek gibi geliyor bana. Zahard çok kilit bir karakter, harcatmaz kolay kolay SIU onu.

"Kötü" ibaresini pasif kaldığı için; yani baş kaldırmadığı, direnmediği, kabullenmediği ve neticesinde intihar ettiği için söylemiş olabilir. Yani bizi bu beladan kurtarmadın gibisinden. Gücün buna yetiyordu halbuki...

Burada direk olarak asıl Anak Zahard'a gönderme yaptı. ( Yani sonu belli bir seçim yap gibisinden. "Çünkü bunun sonu felaket")

Gustang'ın asıl amacı Zahard'ı yenmek gibime geliyor. Bütün sıtratejisinin bunun üzerine kurmuş. Özellikle kızından sonra bu düşünceye daha yaklaştığını düşünüyorum. Ki Urek'le karşılaşmasına rağmen onu imp. için bir tehdit olarak görmüyor. Halbuki bir tehdit. Zahard'a tam biat etmiş olsa bir ipte iki cambaz oynayacağını bildiğinden Urek'i yok etmenin yollarını düşünürdü. Tabi bunlar benim teorilerim
@Alpamis

Son düzenleme:
http://webtoontr.com/_/tower-of-god/339

Arkadaşlar bölüm gelmiş. Acaba Urek istese öldürebilecek güçte mi Zahard'ı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir de V için gördüğüm en kötü insan yakıştırması yapıldı. Bunu söylerken acaba neyi kastetti? Yoksa Zahard değil de asıl kötü o mu? :D

Ayrıca dikkatimi çeken diğer konu ise Garam ile şu küçük Prensesin arasındaki konuşmaydı. İster onun bu kuleyi değiştirebileceğini düşündüğün için olsun ister kişisel olarak onu sevmenden olsun ikisi arasında bir seçim yapman gerekecek diyor. Sizce ne demek istemiş olabilir Garam?

Yine Urek ile Gustang arasında herkesin hafızasını silmekten bahsediyordular. O çocuğun hafızası da deniliyordu? Bu Baam mıydı? Ama ya Baam'dan istediği şey? Yoksa Joe mi?

Ve yine anladığım kadarıyla Gustang kötü biri gibi. Mata'nın konuşmalarından sanki orda kandırılarak zorunlu olarak tutuluyor gibi bir çıkarımda bulundum. Ama bunu dışarıya belli etmiyorlar. Gustang da bunu kullanarak Baam'ın ruhları serbest bırakma fikrinin saçma olduğunu savundu. Ama Baam gitmeden önce buraya kesinlikle geri döneceğim derken bence ruhları serbest bırakmak konusuyla alakalı bir şeye değindi. Çünkü bir gariplik sezdi bu konuda. Diğer taraftan Mata'nın konuşmalarından Joe'nin başta ruhları özgür bırakma ideali ile başlayıp sonradan sapıttığını çıkardım.

@Elodin

Ne diyorsun hocam? :D
SIU Gustang'in gelecekte düşman olabileciğini söylemişti blog yazısında. O yüzden onu doğrudan Zahard düşmanı olarak görmek için erken bence. Evet dikeni koruyup Ölüm katını izole etmiş ama aynı zamanda prenses sistemini ortaya çıkaran kişi de o.

Garam Baam'a geçmişi anlatan kişi sonuçta. Baam'ın kaderinde Zahard'a karşı savaşmak olduğunu biliyor ki imparatorluğa karşı tehditleri yok etmek prenseslerin işi. Kendilerini kanıtlamak için bunu yapmak zorundalar.
Dolayısıyla Androssi Baam'ı sadece olduğu gibi sevse de onda kuleyi değiştirebilecek potansiyel olduğu için takip etse de ( Androssi Anak'ı yanına aldığı için Garam böyle olabileceğinin de farkında) Baam ve Androssi seviyeci olduklarında savaşmak zorunda kalacak ya da Androssi Garam gibi kaçacak.

Gustang ve Urek'in bahsettikleri kişi Joe'ydu sanırım okuyalı oldu baya. Neyse işte söyleyebileceklerim bu kadar, yeni arcın işlenişini pek beğenmedim o yüzden pek de sıkı takip etmiyorum bu aralar.

@koray_91
Doğrudur hocam ama sanki Urek bunu istemiyor gibi lanse etti. İstese durumlar farklı olabilir gibisinden anladım.

V için o anladam kötü olduğunu söylediğini sanmıyorum. Yani öyle olsa daha farklı konuşurdu bence. Yine de bunu ancak V'yi gördükten sonr tam olarak anlayabileceğiz. Aynen Zahard ile arasındaki ilişki farklı Gustang'ın. Onun aleyhine işler yapıyor gibi duruyor. Zaten Zahard'ta bazı şeylerin farkında olduğu için yani tam olarak güvenemediği için bazı önlemler almış gibi duruyor.

@Elodin

Aynen biraz karışık bir ilişki var. Niye neler oluyor ?:D

Manhwanın gitgide saçmaladığını düşünen ben miyim acaba? Cehennem katından sonra iyice sapıttılar bence. Saklı katın da saklı katı varmış nedir abi? Rachel hep yırtıyor zaten beleş powerupıyla. Bide yeni karakterlere hala alışabilmiş değilim (ki zaten bu manhwanın en sevmediğim kısmı karakterlerin çok çok fazla olması) öldürün bir kısmını kardeşim elinizi korkak alıştırmayın:mincika:Koon da son bölümlerde o müthiş zekasını kullanamıyor gibi. O kadar zekasıyla tanıdığımız karakterin diğerlerinden pek bir farkı kalmadı bence. Sen Koon Aguero Agnes'sin çalıştır şu saksıyı:of:Şu hidden flooru bir an önce atlatsınlar başka birşey istemiyorum:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Manhwanın gitgide saçmaladığını düşünen ben miyim acaba? Cehennem katından sonra iyice sapıttılar bence. Saklı katın da saklı katı varmış nedir abi? Rachel hep yırtıyor zaten beleş powerupıyla. Bide yeni karakterlere hala alışabilmiş değilim (ki zaten bu manhwanın en sevmediğim kısmı karakterlerin çok çok fazla olması) öldürün bir kısmını kardeşim elinizi korkak alıştırmayın:mincika:Koon da son bölümlerde o müthiş zekasını kullanamıyor gibi. O kadar zekasıyla tanıdığımız karakterin diğerlerinden pek bir farkı kalmadı bence. Sen Koon Aguero Agnes'sin çalıştır şu saksıyı:of:Şu hidden flooru bir an önce atlatsınlar başka birşey istemiyorum:(
arc bitip bi yere bağlanmadan "saçmalamaya başladı" demek bence sağlıklı bi yorum değil. lütfen, burda hepimiz one piece okuyan insanlarız :D. sanırım mangaka, rachel'i tekrar sevilen bir karakter yapma çabası içerisinde. bam'ın annesine kendisini adamışlığı var diye anladım önceki bölümlerden birinde. ama o kadının bam'ın annesi olduğunu bilmiyor galiba. tabi bu rachel'in karaktersiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. şu yeni karakterler meselesinde katılıyorum sana, çok karakter olunca bi tanesini bile adamakıllı işleyemiyorsun. rak mesela ilk bölümler dışında tüm manga boyunca hep pasif kaldı. koon'u da dediğin gibi daha güzel işleyebilirdi ama diğer karakterlere nazaran hakkını veriyor bence. mesela grand quest i tamamlasalar bam'lar ölecekti. diğerleri tamamlama çabası içerisinde olmasına rağmen, koon bu işte bir bit yeniği olduğunu çaktı. one piece okurken milyon tane teori oluşuyor kafamda. bunu okurken ne olacağını hiç kestiremiyorum. yine de her bölüm heyecanlı geçiyor ve bölümler de uzun uzun. tam istediğim gibi :a:

su sakli kati epey dolambacli yapti, pekte konuya sadik bir sekilde yurutmuyor.
sormak istedigim baska birsey var ki benden daha dikkatli okuyan arkadaslar cevaplayabilirse harika olur.

Simdi 43. katta 2. thorn fragment vardi, baam'a verildi mi? yoksa jahad datasini getirdikten sonra aile yoneticisi gustang baam'a verecek? orasini biraz hizli gectim galiba pekte hatirlamiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık