Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Senin dediğin gibi düşünürsek Arlen kulenin dışına çıkamadı ve çocuğunun cesedini Tanrıya sunamadı, yıldızları göremedi.
Kulenin dışı nasıl bir yer bilmiyoruz ki :rolleyes: Baam'ın beklediği o mağarada Zahard'ın sembolü de vardı o ne alaka kulenin dışıysa orasıbu bana ilginç gelmişti şimdi hatırlayınca yine ilginç geldi :D

Kulenin dışı nasıl bir yer bilmiyoruz ki :rolleyes: Baam'ın beklediği o mağarada Zahard'ın sembolü de vardı o ne alaka kulenin dışıysa orasıbu bana ilginç gelmişti şimdi hatırlayınca yine ilginç geldi :D
Zahard ve Aile reisleri kulenin dışından kuralsızlar olarak giriş yapmışlardı diye hatırlıyorum. :)

Kos koca dış dünyada git Zahard'ın sembolü olan bölgeye koy çocuğu mümkün ama Zahard'ın kule dışında nasıl bir gücü var ki shinsho kullanmadan da güçlüydü herhalde kerata :D
Karışık işler valla içinden çıkmak zor ama kendi düşüncem güç bakımından kulenin içinde de dışında da v'nin gerisindeydi ta ki v "intihar" edene kadar.

Kule dışını bilmem fakat shinso olarak V'den geri kaldığını düşünüyorum kızı da kaptırınca hazmedemedi çakal :D
Beni en çok düşündüren kısım V'nin çok basitçe intihar etmesi. Gerçekten bir intihar mı yoksa kendisinin ölü olduğuna inanılmasını sağlamak mı? ikincisi daha mümkün gibi gibi. Ayrıca yöneticiler ile anlaşma yapmaması bir şeyin engel teşkil etmesinden dolayı mı yoksa keyfi mi?

Beni en çok düşündüren kısım V'nin çok basitçe intihar etmesi. Gerçekten bir intihar mı yoksa kendisinin ölü olduğuna inanılmasını sağlamak mı? ikincisi daha mümkün gibi gibi. Ayrıca yöneticiler ile anlaşma yapmaması bir şeyin engel teşkil etmesinden dolayı mı yoksa keyfi mi?
muhtemelen butun gizem Arlene'de degilde V'de bitiyor, herseyi cok basit gecirdi SIU. V'nin cok buyuk bir rol oynayacagi kesin, ve daha cok bilgi edinecegimiz kesin.
Genellikle herhangi bir mantik aramak cok zor, nedesi ise halen 90% gizem var, bu kadar cok soylenmesine ve aciklanmasina ragmen, konuyu cok derin isliyor.

Urek neler yapıy öyle.
Ulan birde başta bu kadar leyla değildi karakter çizer birazcık bize oynamış, iyiki de oynamış böyle daha hoş :D

Karaka bildiğin bizim Smoker :ehe:

Civcivin tüh kalıbına diyem bir daha

birde urek yuri filan varken ortada saçma sapan bi şekilde Baama şov yaptırmaması hikaye açısından iyi olmuş.
Tabii adam Urekin yurinin, sihinssoyu kontrol edemediği yerde şovunu yapıyor o ayrı o kadarda olsun artık dimi. :D

ama evan nasıl top 100 de bir karakter olabiliyor hala inanamıyorum her geçen gün dibi doğru yol alıyor, tamam güçle alakası olmasında bu bebe konuşmaktan başka hiçbir şeyde iyi değil başta cooldu filan ama şimdi yerlerde kendisi.

çok karakter olduğundan asıl yan karakterlerimiz az sahne alıyor maalesef, başucumuzdaki androssi bile önemli rol alamadı bu arc :/

birde önemli vurgun sahnelerini daha detaylı çiz be anlayalım urekin nasıl bir hayvan olduğunu.
daha fazla detaylandır çevreyi gözünü sevem, ölüm katı dedin ortada akıllada kalıcı etki yapacak sahne yok, hakkını teslim ediyor lan bu kat diyecek.

ah ulan daha sağlam çizilse bu seri varya rahat 5 level atlar.

Son düzenleme:
Urek neler yapıy öyle.
Ulan birde başta bu kadar leyla değildi karakter çizer birazcık bize oynamış, iyiki de oynamış böyle daha hoş :D

Karaka bildiğin bizim Smoker :ehe:

Civcivin tüh kalıbına diyem bir daha

birde urek yuri filan varken ortada saçma sapan bi şekilde Baama şov yaptırmaması hikaye açısından iyi olmuş.
Tabii adam Urekin yurinin, sihinssoyu kontrol edemediği yerde şovunu yapıyor o ayrı o kadarda olsun artık dimi. :D

ama evan nasıl top 100 de bir karakter olabiliyor hala inanamıyorum her geçen gün dibi doğru yol alıyor, tamam güçle alakası olmasında bu bebe konuşmaktan başka hiçbir şeyde iyi değil başta cooldu filan ama şimdi yerlerde kendisi.

çok karakter olduğundan asıl yan karakterlerimiz az sahne alıyor maalesef, başucumuzdaki androssi bile önemli rol alamadı bu arc :/

birde önemli vurgun sahnelerini daha detaylı çiz be anlayalım urekin nasıl bir hayvan olduğunu.
daha fazla detaylandır çevreyi gözünü sevem, ölüm katı dedin ortada akıllada kalıcı etki yapacak sahne yok, hakkını teslim ediyor lan bu kat diyecek.

ah ulan daha sağlam çizilse bu seri varya rahat 5 level atlar.
Ahhaha benim de aklıma Smoker gelmişti. :D Ama adam da çok şanssız ya. Mangaka da demiş hatta Karaka zayıf değil ama gücünü gösterme fırsatını bulamadım diye. Yazık oldu reyize.

http://webtoontr.com/_/tower-of-god/339

Arkadaşlar bölüm gelmiş. Acaba Urek istese öldürebilecek güçte mi Zahard'ı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir de V için gördüğüm en kötü insan yakıştırması yapıldı. Bunu söylerken acaba neyi kastetti? Yoksa Zahard değil de asıl kötü o mu? :D

Ayrıca dikkatimi çeken diğer konu ise Garam ile şu küçük Prensesin arasındaki konuşmaydı. İster onun bu kuleyi değiştirebileceğini düşündüğün için olsun ister kişisel olarak onu sevmenden olsun ikisi arasında bir seçim yapman gerekecek diyor. Sizce ne demek istemiş olabilir Garam?

Yine Urek ile Gustang arasında herkesin hafızasını silmekten bahsediyordular. O çocuğun hafızası da deniliyordu? Bu Baam mıydı? Ama ya Baam'dan istediği şey? Yoksa Joe mi?

Ve yine anladığım kadarıyla Gustang kötü biri gibi. Mata'nın konuşmalarından sanki orda kandırılarak zorunlu olarak tutuluyor gibi bir çıkarımda bulundum. Ama bunu dışarıya belli etmiyorlar. Gustang da bunu kullanarak Baam'ın ruhları serbest bırakma fikrinin saçma olduğunu savundu. Ama Baam gitmeden önce buraya kesinlikle geri döneceğim derken bence ruhları serbest bırakmak konusuyla alakalı bir şeye değindi. Çünkü bir gariplik sezdi bu konuda. Diğer taraftan Mata'nın konuşmalarından Joe'nin başta ruhları özgür bırakma ideali ile başlayıp sonradan sapıttığını çıkardım.

@Elodin

Ne diyorsun hocam? :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık