Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
evet. rachel in önceki bölümde seçtiği görünüm bu.

@Grandia44 ben de baam ın annesinin görüntüsü olduğunu düşünüyorum, ayrıca baam ın annesi hiç gösterilmedi diye hatırlıyorum.

Daha önceki flashbacklerde gösterilmişti ama yüzünü tam olarak göremedik
Bende ilk başta arlene sandım ama rachelen kendisinin hayalindeki hali bence.Hem kulaklara baksana baamın annesinin öyle kulakları olduğunu sanmam.Hem baamın saçlar koyu , annesininde öyledir büyük ihtimal.
Aynen saçları koyu benim aklima da hiç Arlene gelmemişti ama yorumları okuyunca kafam karıştı:bilmem:

Rachel da baya kompleksliymiş de haberimiz yokmuş:ehe::ehe:
Daha gizli kata girmelerinden önce Rachel'ın Androssi'yle konuşmasında bu kompleksi görebiliyoruz aslında. Orada '' güzelsin güçlüsün Zahard prensesisin beni mi kıskanıyorsun?'' falan diyordu. Görünüşü değil de girdiği isim Arlene bence

Aha aynı anda attık:ehe::ehe:
2 Saat önce yapılmış bir yoruma aynı anda cevap germek baya garip olmuş :D

Daha gizli kata girmelerinden önce Rachel'ın Androssi'yle konuşmasında bu kompleksi görebiliyoruz aslında. Orada '' güzelsin güçlüsün Zahard prensesisin beni mi kıskanıyorsun?'' falan diyordu. Görünüşü değil de girdiği isim Arlene bence
İsmini Arlene olarak girdiyse ortalık karışır :D Gerçi zaten karışacak :oleyo2:

Aynen aynen tabi canım bizim reçel bide zahard prensesi mi olsaydı sen kimsin?tabi kompleks yapcan :ehe:

Çok bölüm birikti bunda da doğrusu. En son Rachel ile yarışma kararı almıştı hatırladığım kadarıyla bıraktığım yerde.

@Shigeno Goro serinin sonuna kadar Rachel'dan kurtulamayacağımızı düşünüyorum ama Big Breeder gibi gizli katta tanrısal güçlere sahip olmak Rachel'ı bayağı etkilemiş gibi görünüyor, bir umut burada kalmaya karar verebilir.
yok ya naptın :) kendini arlene'in isteğini yerine getirmeye adamış birisi rachel. ille de dışarı çıkacam diyor.
o gücü kata özel değil sanırım. daha açıklamadılar gerçi, iyice merak etmeye başladım o koruyucu güç neyin nesi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık