Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Seri kitap gibi mükemmel evren falan denmiş de, karakterleri bu kadar tekdüze ve basit iken o biraz zor. Serideki en kaliteli karakter Rachel sanırım, o da en nefret edilen.

Daha önce yazan muhakkak olmuştur. Ama bugün biraz wikiye biraz bölümlere bakınırken aklıma geldi. Baam acaba Enryu`nun soyundan geliyor olabilir mi? Enryu, gardiyanla olan dövüşünün ardından yorgun düşer ve Baam`ı yaratıp kendi gücünü veya kendisini Baam`ın içine mühürler. Bu olayın ardından Baam bulunur ve Zahard`a verilir Zahard da Baam`ı kulenin dışında bir mağaraya mühürler. Yanılmıyorsam Baam`ın mağarasında Zahard sembolü vardı. Bunun olması veya Baam`ın kendi hakkında 43. katta bilgiler edineceği falan düşünmesi buradan geliyordur.
Baam hakkında çok çeşitli söylentiler var. Hatta Enryu veya Phanta olduğu falan bile söyleniyor. Ama senin dediğin konusunda Baam ı dışarı nasıl gönderiyorlar burada sıkıntı var.

Baam hakkında çok çeşitli söylentiler var. Hatta Enryu veya Phanta olduğu falan bile söyleniyor. Ama senin dediğin konusunda Baam ı dışarı nasıl gönderiyorlar burada sıkıntı var.
Zahard`ın parçalara böldürdüğü anahtar kulenin girişi dahil her kapıyı açıyor olabilir. Belki de insanlar artık o anahtar olmadığı için kulenin dışına çıkamıyor.

Zahard`ın parçalara böldürdüğü anahtar kulenin girişi dahil her kapıyı açıyor olabilir. Belki de insanlar artık o anahtar olmadığı için kulenin dışına çıkamıyor.
Ben o anahtar konusunu üst katın kapısını açan anahtar olarak algıladım komple kulenin kapılarını açabildiğini sanmıyorum. (Zaten anahtar kısmını pek kavrayamadım kuralsızlara etkisi var mı falan diye :D )

Eline sağlık.

Seri kitap gibi mükemmel evren falan denmiş de, karakterleri bu kadar tekdüze ve basit iken o biraz zor. Serideki en kaliteli karakter Rachel sanırım, o da en nefret edilen.
aa mop.
güncel demisin ilk sezonu biraz salla ikinci sezon daha kaliteli her anlamda.
aslında güzel işlenecek karakterler var yahu en basitinden nefret ettiğim civciv ev onun kardeşi karaka ve olayları.
yahu Rak var Rak :D

Gereksiz birsey ama görünce aklıma takılıyor. Yura Ha'nın etrafındaki yıldızlar ne böyle her ciziminde var. Bir bilgisi olan beni aydinlatabilir mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık