Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Mazino'yu bırak, Enryu ile Zahard arasında baya fark vardır bence :D

Zahard vs Mazino istiyorum. :at:
Bence bu Zahard'ın isimsiz de olsa, çok sağlam korumaları vardır. Şu lordlar falan baya kendini sağlama almıştır. Mazino teke tek vs atma şansı yok büyük ihtimal. Enryu başka zaten. İlk 10 hariç alayına tek gider. 9000 banga kim karşı duracak? 10 aile ve Zahard gardiyandan anlaşma yapmak için takla atarken Enryu gardiyan avlar.:D

Bu seride tek görmek istediğim kişi.

Bence bu Zahard'ın isimsiz de olsa, çok sağlam korumaları vardır. Şu lordlar falan baya kendini sağlama almıştır. Mazino teke tek vs atma şansı yok büyük ihtimal. Enryu başka zaten. İlk 10 hariç alayına tek gider. 9000 banga kim karşı duracak? 10 aile ve Zahard gardiyandan anlaşma yapmak için takla atarken Enryu gardiyan avlar.:D

Bu seride tek görmek istediğim kişi.
Aynen. Phantaminum u görsek zaten seri biter :D
Enryu tam reyiz çıkacak, yani öyle umuyorum :D

Beyler bir konu acsanız Tower of God hakkında olumlu olumsuz eleştirilerin olduğu, konusu ve hikayesinden tut işleniş ve çizimlerine kadar yorumlarınızı yapacağınız diğer popüler serilerle gerekirse kıyaslamalar yapabilecegimiz bir konu açılabilir.

Beyler bir konu acsanız Tower of God hakkında olumlu olumsuz eleştirilerin olduğu, konusu ve hikayesinden tut işleniş ve çizimlerine kadar yorumlarınızı yapacağınız diğer popüler serilerle gerekirse kıyaslamalar yapabilecegimiz bir konu açılabilir.
Tog'u niye diğer serilerle kıyaslıyoruz ki? Kendi dinamikleri içinde değerlendirelim. Diğer serilere çamur atsam sıkıntı, buna çamur atılsa ayrı sıkıntı olur.

Tog'u niye diğer serilerle kıyaslıyoruz ki? Kendi dinamikleri içinde değerlendirelim. Diğer serilere çamur atsam sıkıntı, buna çamur atılsa ayrı sıkıntı olur.
Çamur atma anlamında değil bu noktada zaten işi sırf çamur atma gayesiyle bakmazsak daha güzel olur. Benim açımdan seri gayet iyi. Ama abartıyor da olabilirim. Mesela bazı kişiler serinin iyi olduğunu ama bir derinlik katılamadığını da düşenibiliyor. Burda derinliği hani verilmek istenen mesajlar oluyor bunların yansıtılması açısından da düşünebilirsin. Durum böyleyken ben acaba başkalarının düşünceleri nedir diye merak ettim. Bana kalırsa duyguyu çok iyi veren bir seri ama işte dediğim gibi burda sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum.

bence pantha'nin olma sebebi dis dunyanin gucunu gostermek icin, pantha gosterilmeyecek karekter, ve dusunceme gore pantha bildigin siu'nun kendisi, ve kendi evreninde slave in utero evrenindeki karekteri, ve boylelikle eger baam dis dunyaya cikmak istiyorsa pantha. kadar guclu olmasi lazim, koskocaman bir kuleyi indirebilmeli.

Çamur atma anlamında değil bu noktada zaten işi sırf çamur atma gayesiyle bakmazsak daha güzel olur. Benim açımdan seri gayet iyi. Ama abartıyor da olabilirim. Mesela bazı kişiler serinin iyi olduğunu ama bir derinlik katılamadığını da düşenibiliyor. Burda derinliği hani verilmek istenen mesajlar oluyor bunların yansıtılması açısından da düşünebilirsin. Durum böyleyken ben acaba başkalarının düşünceleri nedir diye merak ettim. Bana kalırsa duyguyu çok iyi veren bir seri ama işte dediğim gibi burda sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum.
Bence derinliği dipsiz kuyu gibi. Evren genişliği ise sınırsız. Rak gibi kim bilir ne tür ırklar var? Bunları istediği gibi seriye yayabilir. Yazar bir yerden de sürekli bilgi vererek kendini kısıtlıyor. Bu yönden Op'den 10 kat iyi diyebilirim. Bulmaca axismiş misal ve sonradan olmuş falan. Böyle bir bilgiyi hiç vermeyip ileride hikayeye katmak yerine en baştan söylüyor. Sürekli bilgi vermesi seriyi başka bir boyuta taşıdı. Kitap olarak basılsa okunur. Manganın ötesinde bir şey. Diğer mangalardan kitap olmaz ama.

Eleştir dersen çizim kalitesi ve arka plan denebilir. Güzel bir mekan çizilse çok efsane olurdu ama bir Berserk gibi arka plan mı yoksa Bleach gibi mi dersen, ben Bleach gibi olsun ama bölüm okuyalım derim.

Güç dengesi manyak ötesi kaliteli. Her şey açık ve avantaj dezavantaj çok önemli yer kaplıyor. Ama vs çizmiyor ve tam çizemiyor. Pozisyonları açıklaması çok iyi, fenerci nedir, ne değildir ilk bölümlerden biliyordu. Shinsoo desen en baştan açıklandı.

Gizem yetiyor bana. Yavaş işliyor mu diye düşünüyorum bazen ama sonra bakıyorum, yeni karakterler falan derken, gayet normal bir hızda ilerliyor.

Seri shounen havasında gibi ama tam öyle de değil. Ana karakter çaresiz kalıyor bir şekilde.

Sizlerin katılmadığı noktalar vardır, onu da konuşuruz.

en azindan ft gibi kimseyi oldurmeden ilerletmiyor seriyi, yani buradan lafim ft'ye, seri cocuk serisi degil, ama tabiki bir berserk de degil :D

Bence de açmayalım hemen uçuk yorumlar havada uçuşuyor 10 katmış yok 1000 kat, hele Barserk gibi değil bleach gibi arka planı olsun hahahah.
Bir kere çizer her kafasındakini çizemediği için sayfalar dolusunu açıklama yapıyor. Bazen siz benin çizdiğimi yanlış anlamışsınız asılı bu diyor.
arka plan ne kadar gelişse de yetersiz, Bleach gibi olaganüstü karakter çizse eyvallah oda yok.
daha yazılır eksikleri var çizerin ama şahane bir seri herkes okusun.

Neyse her serinin güzelliklerini, çirkinlikleri var ama bu serinin güzellikleri çok fazla.
ama bu çizer biraz kaçak dövüşüyor sadece çizdiği ile ayakta değil çizmediklerini de önümüze sunuyor, yani biraz işin kolayına kaçıyor adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık