Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Aynen olabilir. Bu resmi ilk defa gördüm. Blog yazılarında mı geçti?

En baştaki kılıç direk Arie ailesinin zaten belli. Altındaki el olan simgede kesin Ha ailesinindir. Yuri'nin trendeki elemana yaptığı tekniğe benziyor işaret.
ilk sezonda 10 Büyük Aieleden ilk kez bahsedildiğinde geçti. 2. nin Koon olduğu kesin; A.A nın giysilerinde gözükmüştü bir kez.
Senin Ha olduğunu düşündüğün sol alt köşedeki bence Eurasia çünkü Eurasia ailesi dalga tutucularıyla ünlü ve orada da sanki sudan br küreyi tutan el var. ( shinsoo = kutsal su)
Diğerlerini de aile özelliklerini bildiğimiz kadarıyla yerleştirirsek şöyle olur diye tahmin ediyorum.

Sağ üstteki tam görünmeyen 20. katın sahibi gösteren şu sembol olmalı

20.katta gordugumuz aile lideri Gustang ile kaiser ailesi baska ailemi ben onlari ayni aile sanidim ama yanlismiyim.
Aslında Gustang'i 30. katta gördük. Po Bidau ailesi zekaya ve araştırmacı kişiliğe değer veriyor. Gustang de kuledeki en bilgili kişilerden biri. Kendisinin bir Araştırma Enstitüsü var ve sadece seçilmiş Po Bidau çocukları burada görev alabiliyor.
20. kat görevlisi Mule Love enstitünün sınavını geçerek eğitim almaya başlamış ve orada wonsulsa öğrenmiş. Ayrıca yukarıdaki işareti üzerinde taşıması o işaretin Po Bidau ailesine ait olduğunu düşünme sebeplerimden biri.

Lo Po Bia ailesi ise Animalardan oluşuyor yani hayvanları kontrol edebilme yetileriyle tanınıyorlar. Liderlerinin ismi bilinmiyor ama kuledeki en iyi Anima olduğu ve insanları bile kontrol edebildiği söyleniyor.
Bia Ailesi 20 koldan oluşuyor ve her kolu farklı bir hayvanı temsil ediyor.

Sonuç olarak bayağı farklı aileler :)

Aslında Gustang'i 30. katta gördük. Po Bidau ailesi zekaya ve araştırmacı kişiliğe değer veriyor. Gustang de kuledeki en bilgili kişilerden biri. Kendisinin bir Araştırma Enstitüsü var ve sadece seçilmiş Po Bidau çocukları burada görev alabiliyor.
20. kat görevlisi Mule Love enstitünün sınavını geçerek eğitim almaya başlamış ve orada wonsulsa öğrenmiş. Ayrıca yukarıdaki işareti üzerinde taşıması o işaretin Po Bidau ailesine ait olduğunu düşünme sebeplerimden biri.

Lo Po Bia ailesi ise Animalardan oluşuyor yani hayvanları kontrol edebilme yetileriyle tanınıyorlar. Liderlerinin ismi bilinmiyor ama kuledeki en iyi Anima olduğu ve insanları bile kontrol edebildiği söyleniyor.
Bia Ailesi 20 koldan oluşuyor ve her kolu farklı bir hayvanı temsil ediyor.

Sonuç olarak bayağı farklı aileler :)
İsimleri benzer ondan karistirdim galiba son isim av istasyonunda tasvir edilmis boynuzlu falan bise galiba lo po bia aile.reisi:)

Yuri ve Mazino harici diyor da, Urek tabii kat kat daha güçlü de, Yuri'ye anlam veremedim ben. Ha Jinsung kat kat daha güçlü değil mi yahu Yuri'den? Hatta Ha Ailesinde Yuri'den daha üst kademede dememiş miydi SIU?

Bunun dışında Wangnan - hoaqin - rachel üçlüsünü çok sevdim ben ahahah. Ellerinde olsa hepsi birbirlerini öldürecek ama çıkarları için beraber dolanıyorlar. :D Prens'i hala unutmadım o ayrı.
Wangnan'a da laf etmeyin, çok zor günler geçiriyor :(

Yuri ve Mazino harici diyor da, Urek tabii kat kat daha güçlü de, Yuri'ye anlam veremedim ben. Ha Jinsung kat kat daha güçlü değil mi yahu Yuri'den? Hatta Ha Ailesinde Yuri'den daha üst kademede dememiş miydi SIU?

Bunun dışında Wangnan - hoaqin - rachel üçlüsünü çok sevdim ben ahahah. Ellerinde olsa hepsi birbirlerini öldürecek ama çıkarları için beraber dolanıyorlar. :D Prens'i hala unutmadım o ayrı.
Wangnan'a da laf etmeyin, çok zor günler geçiriyor :(
Bence de öyle. Urek tabi güçlü ama Ha Jinsung bence Yuri'den daha öte bir güce sahip.

Aslında oradan Yuri ilk 10'a girecek anlamını çıkarıyorum. 7. sırada prenses var sonuçta. Yuri de silahları toplayacak. Mazino ile adını yan yana yazması bu sebepten olabilir. Bizimkiler kuleyi tırmanana kadar Yuri zaten ilk 100 garanti gibi hatta bu Koon Mancsherry ile vs atarsa daha hızlı yükselir. Yuri'nin sıralaması gücünü tam yansıtmıyor gibi. Belki bu gün 98. sıradaki birini yenecek güçte ama öyle bir olay olmadığından o sıralamada değil henüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık