Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
inactive neoluyor ya? Kulede uyuyomu bunlar yoksa kule dışınamı çıkmışlar?
arafta kalmış demek :S ne yaşıy ne ölüy. pasif durumda demek.
Zahard kulenin içinde güzellik uykusunda yatıyda, Enryu ve phanta bilinmez.
ama Enryu kulededirde bence phanta kule dışındadır adam çok çok üstün bir varlık tog evrenine göre, Urek gibi kulede sıkışmış olamaz. :D

Birde bu urek insin 1. kata, tutsun gardiyanın; tavşan kulaklı Headonun yakasından aç lan kapıları yoksa fişini keserim desin. acaba niye demiyor? Acaba kapıları içerden açmak imkansız mı. yada yemiyo mu ?

edit: Dur dur kulağını keserim desin daha hoş :D
.

arafta kalmış demek :S ne yaşıy ne ölüy. pasif durumda demek.
Zahard kulenin içinde güzellik uykusunda yatıyda, Enryu ve phanta bilinmez.
ama Enryu kulededirde bence phanta kule dışındadır adam çok çok üstün bir varlık tog evrenine göre, Urek gibi kulede sıkışmış olamaz. :D

Birde bu urek insin 1. kata, tutsun gardiyanın; tavşan kulaklı Headonun yakasından aç lan kapıları yoksa fişini keserim desin. acaba niye demiyor? Acaba kapıları içerden açmak imkansız mı. yada yemiyo mu ?

edit: Dur dur kulağını keserim desin daha hoş :D
.
pantha zaten kulenin disinda ve axis bir sekilde dolasiyor etrafi.
urek zaten pantha'nin arkadasindan gitmek istiyor ve boylece kulenin disina cikmak istegi oradan geliyor.
1. kattaki headon her kata isinlanabilir, yani belki kuleden cikmayi biliyordur, ama urek bile birsey yapamaz, enryuu gibi oldurmesi gerek veya bildigin soke soke bilgiyi cikarmasi gerek.
not: enryu kulenin icinde halen, gardiyan oldursun oldurmesin onunla alakasi yok, ama ne yapmak istedigide bilinmiyor.

Zahard neden bu kadar küçümseniyor. Sanki Enryu ile aralarında uçurum varmış gibi yorumlar var. Yani okurken birşeyler mi kaçırdım onu merak ettiğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın.
(Seriyi biraz hızlı okumuştum şuan tekrar ediyorum Atölye arcındayım.)

pantha zaten kulenin disinda ve axis bir sekilde dolasiyor etrafi.
urek zaten pantha'nin arkadasindan gitmek istiyor ve boylece kulenin disina cikmak istegi oradan geliyor.
1. kattaki headon her kata isinlanabilir, yani belki kuleden cikmayi biliyordur, ama urek bile birsey yapamaz, enryuu gibi oldurmesi gerek veya bildigin soke soke bilgiyi cikarmasi gerek.
not: enryu kulenin icinde halen, gardiyan oldursun oldurmesin onunla alakasi yok, ama ne yapmak istedigide bilinmiyor.
bence eğer headon dışarı çıkmayı biliyorsa ve bunu da Urek bilip hala dışarda değilse nedeni belli.
Gardiyan öldürmek kolay şey değil biri öldürdü ama ortalıkta yok oldu, urekte bunun farkında.
Birde bu Headon 1. katın gardiyanı ekstra güçlüdür.

Zahard neden bu kadar küçümseniyor. Sanki Enryu ile aralarında uçurum varmış gibi yorumlar var. Yani okurken birşeyler mi kaçırdım onu merak ettiğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın.
birini güçlenmek için gardiyanlarla anlaşma yapıyor diğeri gardiyan öldürüyor. :D
Ha bence uçurum var mıdır yoktur canım.
Phantayı geç.
Rakamları birbirine yapışık olan adamın hangisinin güçlü olduğunu sadece savaş belirler.

Kulede Enryu vs Bulmaca olsa kim kazanırdı diye merak ediyorlarmış. Biri axis ama tabi bunlar bilmiyor. Enryu bariz diğerlerinden farklı seviyede ki böyle düşünüyorlar. Zahard denk olma ihtimali yok.

birini güçlenmek için gardiyanlarla anlaşma yapıyor diğeri gardiyan öldürüyor. :D
Ha bence uçurum var mıdır yoktur canım.
Phantayı geç.
Rakamları birbirine yapışık olan adamın hangisinin güçlü olduğunu sadece savaş belirler.
Ben şahsen denk olduklarını düşünüyorum. Gardiyan öldürme konusunda ise neden öldürdüğü belli değil. Belki gerekse Zahard da öldürecekti. Zahard kral olduğu için biraz küçümseniyor gibi geliyor bana.

Kulede Enryu vs Bulmaca olsa kim kazanırdı diye merak ediyorlarmış. Biri axis ama tabi bunlar bilmiyor. Enryu bariz diğerlerinden farklı seviyede ki böyle düşünüyorlar. Zahard denk olma ihtimali yok.
Merak ediliyormuşta kim merak ediyor işte sıradan kişler merak ediyorsa bir geçerliliği yok. Phanta'nın dövüşünü sağlıklı bir şekilde gören yok. Enryu görmüşler tamam. Zahard'ı kim görmüş. Adam 134'e ulaşmış sonra uyku moduna geçip beklemeye başlamış. Biraz daha net şeyler çıkmadığı sürece bana göre denkler. Hatta Zahard bile önde olabilir.

Zahard hiçte küçümsenecek biri değil, yönetici öldürmemiş olabilir ama öldüremeyeceği anlamına gelmez.. Çünkü ortam oluşmamış yada kulenin buna ihtiyacı olmamıştır.. Kulenin ihtiyacı olduğunda yani yöneticilerin mutlak olmadığını göstermek için Enryu içeri almış o da bu işi layıkiyle yerine getirmiş.. Yine de okuduklarım ve hissiyatım Enryu'nun Zahard'tan bir tık üstte olduğu.. Kurallı, kurallıdan güçlü olduğu gibi kuralsız da kuralsızdan güçlü olabilir..

Daha önce yazan muhakkak olmuştur. Ama bugün biraz wikiye biraz bölümlere bakınırken aklıma geldi. Baam acaba Enryu`nun soyundan geliyor olabilir mi? Enryu, gardiyanla olan dövüşünün ardından yorgun düşer ve Baam`ı yaratıp kendi gücünü veya kendisini Baam`ın içine mühürler. Bu olayın ardından Baam bulunur ve Zahard`a verilir Zahard da Baam`ı kulenin dışında bir mağaraya mühürler. Yanılmıyorsam Baam`ın mağarasında Zahard sembolü vardı. Bunun olması veya Baam`ın kendi hakkında 43. katta bilgiler edineceği falan düşünmesi buradan geliyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık