Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Karaka'nın kol geri geldi mi?
İyileşmiştir muhtemelen Wangnanın muazzam bir iylesme hızı var Karaka da iyileşir muhtemelen. Kac ay gecti sonucta. Seride ilginc bir detay olarak kimse uzuv falan kaybetmiyor. Herşey Shinsoo temelli olduğundan yuksek seviyeciler falan Shinsoo kontrolu ile bir şekilde iyilestiriyor olabilir.

Gereksiz birsey ama görünce aklıma takılıyor. Yura Ha'nın etrafındaki yıldızlar ne böyle her ciziminde var. Bir bilgisi olan beni aydinlatabilir mi ?
http://prnt.sc/dv3s34 :D

İyileşmiştir muhtemelen Wangnanın muazzam bir iylesme hızı var Karaka da iyileşir muhtemelen. Kac ay gecti sonucta. Seride ilginc bir detay olarak kimse uzuv falan kaybetmiyor. Herşey Shinsoo temelli olduğundan yuksek seviyeciler falan Shinsoo kontrolu ile bir şekilde iyilestiriyor olabilir.
Ben de Karaka'nın kolunun iyileşmesini kendi tekniğine bağlıyorum. Benzer teknikler olabilir lakin herkesin yapabileceğini sanmıyorum şahsi fikrim olarak.

Gereksiz birsey ama görünce aklıma takılıyor. Yura Ha'nın etrafındaki yıldızlar ne böyle her ciziminde var. Bir bilgisi olan beni aydinlatabilir mi ?
Yura Ha ailesinden ama soyağacı baya karışık olduğundan Yuri, Novick gibi fiziksel yeteneklere sahip değil bu yüzden de Ha ailesi tarafından dışlanmış ama SIU bazı olağandışı yeteneklere sahip olduğunu söylemişti belki onunla ilgilidir.

Teori
Zahard'ın gücü karanlık ile ilgili birşey çıkacak. Nasıl Poken,Reflejo'ya gölgesinden verdiyse Zahard'ta oğullarına bu güçten bir parça vermiştir. Karaka bu gücü iradesiyle kullanabiliyorken Wangnan daha kullanamıyor.

Yura Ha ailesinden ama soyağacı baya karışık olduğundan Yuri, Novick gibi fiziksel yeteneklere sahip değil bu yüzden de Ha ailesi tarafından dışlanmış ama SIU bazı olağandışı yeteneklere sahip olduğunu söylemişti belki onunla ilgilidir.
Olabilir. Seride hersey her yere cekilebilir. Bildiğim tek şey var SIU hic bir seyi oylesine çizmiyor. Cizerken her ayrıntıya dikkat etmeye çalışıyor. Ama sahsi fikrimi sorarsan ben Bleach deki Hitsugaya'nın buzdan cicegi benzeri birsey çıkmasını isterim.

http://prnt.sc/dv3s34 :D

Ben de Karaka'nın kolunun iyileşmesini kendi tekniğine bağlıyorum. Benzer teknikler olabilir lakin herkesin yapabileceğini sanmıyorum şahsi fikrim olarak.
Biraz absurt olur diye yazmak istememistim ama lafı acılınca yazayım bari:rolleyes: Ben Karaka'nın Karanlığı manipüle etmesinden daha cok vucudunun karanlık tarafından oluştuğunu düşünüyorum. Reflejo'nun gölge olması gibi. Asıl bir vücudu var ama karanlıga dönüşmüş bir sekilde olmasını isterim. Absurt kısmı ise serideki herkesin etten kemikten olması Enryu'nun öldürdüğü gardiyanın bile derisi ve kanı var.

Muzenon

arkadaslar ilk bolumlerde yurinin kuralsiz baamdan nasil haberi oldu , ne dusunuyorsunuz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık