Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Materyalizm ile birlikte yedirmiş. Evet. :D
Hemen hemen her seride var olmayanı neredeyse yok.Fma,naruto,bleach vs.Ona kafayı takmış olsam okuyacağım seri kalmazdı muhtemelen.Panteizm,tasavvuf falan aynı kapıya çıkıyor.Ve aslında pek iyi düşünceler de sayılmaz dini inanç açısından İslam'a oldukça ters olduklarını söyleyebilirim.

Hemen hemen her seride var olmayanı neredeyse yok.Fma,naruto,bleach vs.Ona kafayı takmış olsam okuyacağım seri kalmazdı muhtemelen.Panteizm,tasavvuf falan aynı kapıya çıkıyor.Ve aslında pek iyi düşünceler de sayılmaz dini inanç açısından İslam'a oldukça ters olduklarını söyleyebilirim.
Bunlara takılacak olursak, okuyacak bir şey kalmaz ki zaten. Eğlenmeye, keyif almaya bakmak bence yeterli. Gerisi kişisel tercih derim anca.

Toriko Akacia ile 1vs1 atacak ta bizde yiyeceğiz he hadi leyn :D
Bu arada Gaymatsu içeriden pişiriyormuş GOD'u ilginç :D
1-2 haftaya Mavi çıkar sonra Beyaz çıkar sonra topluca Akaciayı yenerler :D
Ahahahaha Pokemon mu One Piece mi la bu :D Nasıl bir hayal gücü çözemedim. :D Daha Aimaru nereye gidiyor, Center nerde, 8 kral niye toplanıyor gibi zibilyon tane gizem var. Diğer hususta God Gurme Dünyasının son menüsü daha uzaya çıkacaz. Torikonun Acaciayı yenmesi şu an için mümkün değil. :D

Ahahahaha Pokemon mu One Piece mi la bu :D Nasıl bir hayal gücü çözemedim. :D Daha Aimaru nereye gidiyor, Center nerde, 8 kral niye toplanıyor gibi zibilyon tane gizem var. Diğer hususta God Gurme Dünyasının son menüsü daha uzaya çıkacaz. Torikonun Acaciayı yenmesi şu an için mümkün değil. :D
Eee ben ne dedim Toriko daha lvl atlayacak sonra Starjun felan belki yenerler diyorum :D

O değilde seri erken bitecek Uzay muzay hayal bence :artiz:

kör topal

Eee ben ne dedim Toriko daha lvl atlayacak sonra Starjun felan belki yenerler diyorum :D

O değilde seri erken bitecek Uzay muzay hayal bence :artiz:
Seri bitmez. Sezon biter. Toriko'nun gelecek sezonunu uzayda bekliyorum aynı The Breaker gibi New Toriko gibi.

Bu Shonen Jump sıralaması ile bu dergide başka bir arc daha kaldırmaz bu seri bence. Ya biter ya da illa devam edecekse başka dergiye kaydırırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık