Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

İnternette yaralar ile ilgili birçok yazı gördüm de yaralar ile şeytanlar ilgili mi çıkaramadım. Bir ilgisi yok vakit. Bende mangada baktım epey ama bulamadım o yönde bir bilgi de buraya sordum.

Mesela bir tanesinde Toriko mavi şeytan'dan saç, beyaz şeytan'dan 3 çizik almış ya da Midora'nın 6 tane yara izi şeytanında da var diyor. Teori'de Starjun'un şeytanında Starjun'daki büyük doğum izi olmadığı için onun bir tane daha şeytanı olabileceğini söylüyordu. Şeytan kişide izler bırakıyor gibi ancak yara da olabilir saç gibi başka bir şeyde.

Zaten bende şuna takıldım yaralar şeytanları temsil etse Death Knight senin sattığın sahneden o beyazı da işin içine katarsak Toriko'da kırmızı + mavi + beyaz + beyaz'ın 3 tane toplam 6 tane şeytan var demektir:oleyo: Tabi şeytanın içinde şeytan olmaz herhalde ama olsa bu durum çok uçuk olurdu.
Doğuştan gurme hücresine sahip olanlarda doģum izi var. Doğum izini gören sende doğuştan gurme hücresi var diyor dikkat et. Toriko için içiryu, starjun için Joa, midora için ise Acacia bu lafı söyledi. Haliyle bu adamlarda gurme hücresi şeytanı da çıkıyor. Izlerle şeytanlar bu şekilde ilgili yani.

Doğuştan gurme hücresine sahip olanlarda doģum izi var. Doğum izini gören sende doğuştan gurme hücresi var diyor dikkat et. Toriko için içiryu, starjun için Joa, midora için ise Acacia bu lafı söyledi. Haliyle bu adamlarda gurme hücresi şeytanı da çıkıyor. Izlerle şeytanlar bu şekilde ilgili yani.
Şimdi dediklerinden anladığıma göre bir iz bir şeytan demek değil ancak izler kişide şeytan olduğuna dair bir kanıt niteliğinde. İzi olan kişinin en az bir şeytanı vardır diyebiliriz o halde.

Diğer bir yandan eğer iz ile şeytan arasında direkt bir bağ var ise (bağdan kastım daha önceki örnekler beyazın 3 çiziği Toriko'da mevcut, keza mavi'nin saçı da öyle. Midora'da şeytanın 6 izi yine mevcut) yani izler şeytanın kişideki yansıması ise bu durumda Starjun'un izinin geldiği bir şeytan daha olmalı ki o teori mantıklı olsun. Çünkü mevcut şeytan ile Star'ın izin hiçbir alakası yok.

Star'ı söylememin sebebi son bölümde Star'ın büyük sinek olarak gösterilmesi. Diğer 3 kıralın önüne konması var. Yani bir şeytanı daha olması olası bir durum. Birde Toriko ile kardeşlik durumu mevcut.

Tabi örneğin Coco ile şeytanı arasında bir iz benzerliği bulamadım. Ama Sunny için saçları benzetilebilir. Zebra için ağzı benziyor denebilir. İçiryu ve Slime içinde saç sitilleri:oops: benziyor denebilir. Daha zorlasan çıkıyor ama fazla zorlama oluyor. Neyse aldım ben cevabımı:D

Şimdi dediklerinden anladığıma göre bir iz bir şeytan demek değil ancak izler kişide şeytan olduğuna dair bir kanıt niteliğinde. İzi olan kişinin en az bir şeytanı vardır diyebiliriz o halde.

Diğer bir yandan eğer iz ile şeytan arasında direkt bir bağ var ise (bağdan kastım daha önceki örnekler beyazın 3 çiziği Toriko'da mevcut, keza mavi'nin saçı da öyle. Midora'da şeytanın 6 izi yine mevcut) yani izler şeytanın kişideki yansıması ise bu durumda Starjun'un izinin geldiği bir şeytan daha olmalı ki o teori mantıklı olsun. Çünkü mevcut şeytan ile Star'ın izin hiçbir alakası yok.

Star'ı söylememin sebebi son bölümde Star'ın büyük sinek olarak gösterilmesi. Diğer 3 kıralın önüne konması var. Yani bir şeytanı daha olması olası bir durum. Birde Toriko ile kardeşlik durumu mevcut.

Tabi örneğin Coco ile şeytanı arasında bir iz benzerliği bulamadım. Ama Sunny için saçları benzetilebilir. Zebra için ağzı benziyor denebilir. İçiryu ve Slime içinde saç sitilleri:oops: benziyor denebilir. Daha zorlasan çıkıyor ama fazla zorlama oluyor. Neyse aldım ben cevabımı:D
Starın doğum izi yanık şeklinde. Şeytanının da ateş endeksli saldırı yaptığı düşünülürse bence 2. Şeytan çıkmayacak starda. Ancak şeytanı über güçlü çıkabilir. Midoranın şeytanı da aynı şekilde. Jiji 4 Kknın şeytanından ve don slimeden bahsetti ama joanın mansamın midoranın starjunun şeytanları über çıkacak. İlerde açıklanır muhtemelen. Diğer hususta iz yok diğer 3 kkda ama kullandıkları yetenekler şeytanlarınin yeteneği.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık