Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

İçindeki gurme şeytanına söz geçirememekten ziyade, adam artık yaptığı şeyin sonunu görüyor, başka yiyecek yeni bir şeyin kalmadığını anlıyor ve bu işe neden başladığını sorguluyor, herşeyi sonuçta iştahı için yapmış, ve dünyada en tepeye çıktığı vakit bunun bir son değil sadece başka lezzetler için yeni bir başlangıç olduğunu fark ediyor.
Ne kadar da ulvi bi sebep. Resmen hayal kırıklığı Acacia benim için.

Ayrıca Midora'nın yenildiğini düşünenler varsa, Toriko da bu konuya açıklık getiriyor, Jirou'nun yenildiğini sezebildiğini söylüyor, Joa ise o zaman benimde kazandığımı biliyorsun diyor, ve Toriko'da sen kazanmadın diyor, yani Toriko, Midora'nın sadece kata gülleye gelip, bir anlık boş bulunma ile mühürlendiğini de anlamış.

Bishokuya olmak, yeni lezzetler aramak ve bulmaktır, olayın ana amacı bu. Bu adamda dünyadaki misyonunu tamamlamıştı, tatmadık lezzet bırakmamış, gurme çağını başlatmış, ya emekli olacaktı ya da bu işi yapacaktı, bishokuya olmaya devam etti.
İşte tam bu sebep yani seçtiği yol beni hayal kırıklığına uğratan. Acacia hakkında yakın zamanlara kadar kafalarımıza çizilen resim bundan çok farklıydı.

Ne kadar da ulvi bi sebep. Resmen hayal kırıklığı Acacia benim için.
Toriko şeytanların kendisini yönlendirdiğini erken kavradı. Hiç God yememesine rağmen ilk bölümden beri Godı aradığını fark etti. Acacia ise dünyadaki tüm malzemeleri yedikten sonra fark ediyoe işte. Diğer hususta sen Acaciaya nasıl bir misyon yükledin merak ettim. Adam bişokuşin ve bunun hakkını hala da veriyor bana kalırsa.

Toriko şeytanların kendisini yönlendirdiğini erken kavradı. Hiç God yememesine rağmen ilk bölümden beri Godı aradığını fark etti. Acacia ise dünyadaki tüm malzemeleri yedikten sonra fark ediyoe işte. Diğer hususta sen Acaciaya nasıl bir misyon yükledin merak ettim. Adam bişokuşin ve bunun hakkını hala da veriyor bana kalırsa.
İyilik meleğiydi Komser Rıza gibiydi çiçek böcek dağıtıyordu ya millete o imaj yıkıldı. :D
Bu arada Joa Toriko'ya senpai mi diyor ben mi yanlış görüyorum.

Toriko'da olanlar gibi her bir yaranın, çiziğin bir gurme şeytanını temsil ettiğine dair kesin bir bilgi yok değil mi?

Belki öyle diye bilisin ama beyaz şeytanında 3 çizgisi var.Ve en başında o varmış.http://www.mangapanda.com/toriko/362/8
Öyle bir şey yok. Torikodaki yara izi de zaten beyazdan kaynaklanıyor diğer şeytanlarla alakası yok.
İnternette yaralar ile ilgili birçok yazı gördüm de yaralar ile şeytanlar ilgili mi çıkaramadım. Bir ilgisi yok vakit. Bende mangada baktım epey ama bulamadım o yönde bir bilgi de buraya sordum.

Mesela bir tanesinde Toriko mavi şeytan'dan saç, beyaz şeytan'dan 3 çizik almış ya da Midora'nın 6 tane yara izi şeytanında da var diyor. Teori'de Starjun'un şeytanında Starjun'daki büyük doğum izi olmadığı için onun bir tane daha şeytanı olabileceğini söylüyordu. Şeytan kişide izler bırakıyor gibi ancak yara da olabilir saç gibi başka bir şeyde.

Zaten bende şuna takıldım yaralar şeytanları temsil etse Death Knight senin sattığın sahneden o beyazı da işin içine katarsak Toriko'da kırmızı + mavi + beyaz + beyaz'ın 3 tane toplam 6 tane şeytan var demektir:oleyo: Tabi şeytanın içinde şeytan olmaz herhalde ama olsa bu durum çok uçuk olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık