Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Lütfü Kaido'ya zaten birşey yapamaz konu o değil de Kaido ve ekibine karşı kimi koysalar Kaido'nun adamları alır düşüncesindesin sürekli.

Zoro'nun Law'dan güçlü olmasında bir sakınca, bir engel mi var ? Gören de Zoro Fujitora'dan güçlü dedik sanır. Law kim köpek ?
Yok mu sence? Adam hiçbir şey olmasa bile D, Dof'un karşısına çizildi, en has adamı vergoyu tekledi. Zoro bir saat picayı kovaladı dofun karşısına çıkamadı bile. Luffy>Law>zoro>Jimbei>Sanji diye düşünüyorum şu anki durumu.

Zoro şimdi de jack’i mi alıyormuş :hhh:
Önce hawkinsi adam akıllı savuştursun kolları yara içinde kaldı. Zoro hawkinsi alır ama hawkins vurunca “bu güç de ne” diyor
Jack vursa zoro’nun tipini merak ediyorum açıkçası.

Üye silindi 1004

reis beni mi trollüyorsun. Senin konularını beğenerek takip etmiştim. Jack 1 milyarlık adam, zoronun daha hawkinsle falan oyalanması lazım, belki shogun'u ya da adadaki en iyi kılıç ustasını falan alır.
Jack dediğimiz adam birinci adamı bile değil. Orada Queen var King var. Niye trollüyeyim? Zoro hiç görmediğimiz King’i alır demedim. Kendisi Luffy’nin birinci adamı gidip Kaido’nun üçüncü adamına diş geçiremiyorsa boşa Luffy’nin yanında takılıyor. Shogun bence de kılıç ustası çıkarsa asıl rakibi olacak Zoro’nun fakat Jack kim yani? Hiyerarşik olarak Katakuri, Ben, Zoro ve Marco’nun aşağısında. Tamam Zoro daha körpe fakat adamı bu isimlerle anacağız.

Zoro şimdi de jack’i mi alıyormuş :hhh:
Önce hawkinsi adam akıllı savuştursun kolları yara içinde kaldı. Zoro hawkinsi alır ama hawkins vurunca “bu güç de ne” diyor
Jack vursa zoro’nun tipini merak ediyorum açıkçası.
Eleman kılıç ustalarının şahından eğitim aldı, hani Luffy gibi sağlam yere kapağı attı. Sanji'nin aksine yani.

Mihawk Jack kadar yapmadan bırakmamıştır diye düşünmüyor değilim.

Üye silindi 1004

Mihawk dediğimiz adam Jack’i ortadan ikiye yarar. Mihawk dediğimiz adam galiba Zoro’ya iki sene boyunca sadece kılıca haki kaplamayı öğretti. Sonra “biz Perona’yla takılacağız hadi kardeşim sen şimdi kaptanının yanına geri dön” dedi galiba.

Keşke Luffy 1 milyar 50 milyonluk adamı indirmeseydi bea. Şimdi Zoro Pica'dan sonra 1 milyarlık adam indiriyor. Gözlerim yaşardı :) Zoro Luffy'nin eteğine yapışmış, Luffy nereye Zoro oraya :D

Yanlız o Mihawkın kendisi bilmemkaçıncı komutan vistayı ezip geçemedi.
Beyazsakal'ın tümenleri arasındaki sıralama gücü yansıtmıyor diye açıklama yaptı Oda.

Bakış açın yanlış, Marineford bir meydan savaşıdır, bire bir dövüşler ne kadar uzadı da bu kanıya vardın. Ki açıp bakarsan Mihawk Vista'yı karşısına aldığında hala Luffy hakkında düşünüyor onunla ilgileniyordu. Adamın tehditkar olduğu tek yer Jozu'ya salladığı slash idi. Bilmiyorum farkında mısınız ama bu adam Yonkou Shanks'ın rakibi, yani nereden bakarsan bak Akainu'dan altta kalır yanı yok. Chopper'da Big Mom'ı karşısına aldı ve hayatta kaldı bu seride. Ki Vista dediğin adam öyle az uz bir tip değil, Beyazsakal'ın adamı.

Neymiş bu Jack sevdası arkadaş, adam seride eline alma rekorları kırdı ama Mihawk ile aynı yerde geçiyor adı.

Mihawk nere, Jack nere.

Üye silindi 1004

Karakterin kafası çalışmıyor Katakuri sizce gidip hem Sengoku hem Fuji’nin olduğu filoya saldırır mı?? O kadar güçlü olduğu halde denemez. Daha kendi ekibinin en güçlüsü değilken böyle delilikler yapan karakteri kafası çalışan Mihawk/Zoro alamayacaksa bitmişiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık