Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Tamamı için ne diyorsun ? Zoro'ya da en az Jack aldırmışlar.
Aslında mantıklı g5, 45 saniye sürer sonra 2 saat kucaklaşırız bir 45 saniye daha, sonra Kaido'nun ikinci kimliği devreye girer dövüşü bırakıp içmeye başlar sonra bir 45 saniye daha, ama yine yetmez bu sefer Kaido'nun ölmek isteyesi tutar bu modun güzelmiş bir kere daha açıver belki başarırsın der bekler sonra bu şekilde uzayıp giderken iki taraf bir birine saldırır Kaido anamı da döveceksen ben yıkılıyorum der :bilmem:

Aslında mantıklı g5, 45 saniye sürer sonra 2 saat kucaklaşırız bir 45 saniye daha, sonra Kaido'nun ikinci kimliği devreye girer dövüşü bırakıp içmeye başlar sonra bir 45 saniye daha, ama yine yetmez bu sefer Kaido'nun ölmek isteyesi tutar bu modun güzelmiş bir kere daha açıver belki başarırsın der bekler sonra bu şekilde uzayıp giderken iki taraf bir birine saldırır Kaido anamı da döveceksen ben yıkılıyorum der :bilmem:
Bu kez öyle demez.Her gün mezarımı sulamaya geleceksen ben yıkılıyorum toprak atın der herhalde. :)
Shogun prenses babası çıkmazsa Zoro onu yiyecek. Jack delinin teki istediği kadar güçlü olsun Sengoku’yla Fuji’nin olduğu filoya saldırıyor. Delinin teki Zoro herhalde alır onu.
Delinin hakkından zırdeli gelir.Hmm... Yanlış oldu dinsizin hakkından imansız gelir daha uygun. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık