Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Sana göre Kaido ve ekibine kimse birşey yapamaz zaten. Nasıl bir bakış açısı ise :bilmem:
Sana göre de Zoro, Lawdan güçlü.

Daha geçen arc, luffy ıkınarak katakuriyi aldı. Bu durumda diğer 1 milyarlık adam Jacki zoro alamaz. Zoro bu arc hawkinsi falan alır sonra bir iki kişi daha alır. Ama jack'e daha yolu var.

Kaidou zaten en güçlü. Şimdiki luffy nasıl alsın kaidou yu? Kaidou'nun adını duyunca Dof bile altına ediyor. Ki bu adamı Luffy Law'ın yardımıyla yendi. Arada bir katakuride güç atlaması yaşadı. Kaidou ya nasıl bir handikap verilecek merak ediyorum.

Üye silindi 1004

Daha geçen arc, luffy ıkınarak katakuriyi aldı. Bu durumda diğer 1 milyarlık adam Jacki zoro alamaz. Zoro bu arc hawkinsi falan alır sonra bir iki kişi daha alır. Ama jack'e daha yolu var.

Kaidou zaten en güçlü. Şimdiki luffy nasıl alsın kaidou yu? Kaidou'nun adını duyunca Dof bile altına ediyor. Ki bu adamı Luffy Law'ın yardımıyla yendi. Arada bir katakuride güç atlaması yaşadı. Kaidou ya nasıl bir handikap verilecek merak ediyorum.
Nasıl alamaz ya? Jack birinci adamı değil Kaido’nun!! King’i alamaz tamam. Fakat Zoro gidip Jack’i alamayacaksa nasıl birinci adam? En zayıf birinci adam Marco o bile Jack’i tokatlar.

Lütfü Kaido'ya zaten birşey yapamaz konu o değil de Kaido ve ekibine karşı kimi koysalar Kaido'nun adamları alır düşüncesindesin sürekli.

Zoro'nun Law'dan güçlü olmasında bir sakınca, bir engel mi var ? Gören de Zoro Fujitora'dan güçlü dedik sanır. Law kim köpek ?

Nasıl alamaz ya? Jack birinci adamı değil Kaido’nun!! King’i alamaz tamam. Fakat Zoro gidip Jack’i alamayacaksa nasıl birinci adam? En zayıf birinci adam Marco o bile Jack’i tokatlar.
reis beni mi trollüyorsun. Senin konularını beğenerek takip etmiştim. Jack 1 milyarlık adam, zoronun daha hawkinsle falan oyalanması lazım, belki shogun'u ya da adadaki en iyi kılıç ustasını falan alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık