Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Yok mu sence? Adam hiçbir şey olmasa bile D, Dof'un karşısına çizildi, en has adamı vergoyu tekledi. Zoro bir saat picayı kovaladı dofun karşısına çıkamadı bile. Luffy>Law>zoro>Jimbei>Sanji diye düşünüyorum şu anki durumu.
Sen seriyi artistlik patinaja göre takip ediyorsan benim yapabileceğim birşey yok. Law'ın Mingo karşısında çizilip rezil olması sana havalı, kaliteli vs. geliyorsa o senin fantazi anlayışın :bilmem:

Zoro'nun yerinde başkası olsa Pica'yı kovalamayacak mıydı ? Kovaladı dediğin adamın küçük bir ülke genişliğinde kaçacak alanı var farkında mısın ? Gözlem hakiyle adamın nereye saklandığını bilsen bile oraya ulaşman vakit alır. Herif o kadar büyük. Zoro yardı geçti diye sen farkında değilsin olayın. O sıra Mingo Law'ı çocuk gibi tutup kolunu kökünden koparttığı için Law çok havalıydı. Kaptırmışsın sen kendini, bir daha bak istersen o kısımlara :oops:

Beyazsakal'ın tümenleri arasındaki sıralama gücü yansıtmıyor diye açıklama yaptı Oda.

Bakış açın yanlış, Marineford bir meydan savaşıdır, bire bir dövüşler ne kadar uzadı da bu kanıya vardın. Ki açıp bakarsan Mihawk Vista'yı karşısına aldığında hala Luffy hakkında düşünüyor onunla ilgileniyordu. Adamın tehditkar olduğu tek yer Jozu'ya salladığı slash idi. Bilmiyorum farkında mısınız ama bu adam Yonkou Shanks'ın rakibi, yani nereden bakarsan bak Akainu'dan altta kalır yanı yok. Chopper'da Big Mom'ı karşısına aldı ve hayatta kaldı bu seride. Ki Vista dediğin adam öyle az uz bir tip değil, Beyazsakal'ın adamı.
Beyazsakalın adamları, teachin yeni yetme tayfasına kaybetmiş. Gözümde pul kadar değerleri yok. Bir katakuri, cracker, jack gibi gücü gösterilen yonkou tümenlerine bakıyorum birde MFde Beyazsakal tümenlerine. Orada 1. marco 2.Jozu idi ve kalanlar bana göre çöptü. Vistanın öyle güçlü birisi çıkacağını hiç sanmıyorum.

Mihawkın kendisi Jacki alır, hatta amiral de alabilecek kuvvete muktedirdir. Ama Shanks gibi bir yonkouya denk olmasını beklemiyorum. Ama kendisi Jackten ne kadar üstte ki zoroyu jack etmeden yanından göndermesin. Daha zoro power upını almadı. Muhtemelen gözünü açınca o gözü mihawkın şahin gözü gibi olacak. Ama şuanda sıradaki rakibi Jack ayarı birisi olamaz. Daha hawkins'in dandik saldırıları bile ağlatıyor.

Karakterin kafası çalışmıyor Katakuri sizce gidip hem Sengoku hem Fuji’nin olduğu filoya saldırır mı?? O kadar güçlü olduğu halde denemez. Daha kendi ekibinin en güçlüsü değilken böyle delilikler yapan karakteri kafası çalışan Mihawk/Zoro alamayacaksa bitmişiz.
1. Jack dediğin adam Kaido'nun en iyi 3 elemanından biri. Resmi olarak 3. adam olduğu daha açıklanmadı. Bu konudan Oda'nın oda arkadaşı gibi emin konuşmasan?

2.Yav hadi Mihawk neyse de Zoro nasıl alıyor? Sunduğun argüman Luffy'nin sağ kolu alamayacaksa falan filan. Altı doldurulmuş hiçbir şey yok. Zoro daha Pica karşısında kılıcıma zarar gelmedi diye sevinen adam. Pica'nın hakisinden bahsediyouruz Pica. Kaido elemanları belki de b.haki konusunda en iyi yonko tayfası çıkacak. Zoro, Oda babasına güvenip de mi alacak?

Üye silindi 1004

Marco tek başına günlerce Katakuri tutacak. Adam tek başına zaten kendi tümen komutanlarının hepsinden güçlü. Üstüne iyileşebiliyor. Hakiyle de kesmiş olsan o ateş o adama yarıyor. Bu adam tek başına 20000000 pul ediyor. Karasakal’ın tayfası tepeden tırnağına şeytan meyveli muhtemelen kendilerinden kulandıkları eşyalara kadar Karasakal meyve basmış bunlara. Hem de gidip elit meyveleri toplamışlar. Karasakal belki şu an diğer tüm Yonkouları tokatlar. Garantisi yok tartışmaya açık. O kadar meyve şaka değil.

@Hyakuju no Kaido

Big Mom Lola'nın evliliği gerçekleşseydi, "Shanks'ı, Kaido'yu, hatta ve hatta Beyazsakal'ı bile mağlup edebilirdim." diyerek en güçlü tayfa kim spoiler veriyor inceden. Bunu da belirtmeden geçmeyeyim.

Sen seriyi artistlik patinaja göre takip ediyorsan benim yapabileceğim birşey yok. Law'ın Mingo karşısında çizilip rezil olması sana havalı, kaliteli vs. geliyorsa o senin fantazi anlayışın :bilmem:

Zoro'nun yerinde başkası olsa Pica'yı kovalamayacak mıydı ? Kovaladı dediğin adamın küçük bir ülke genişliğinde kaçacak alanı var farkında mısın ? Gözlem hakiyle adamın nereye saklandığını bilsen bile oraya ulaşman vakit alır. Herif o kadar büyük. Zoro yardı geçti diye sen farkında değilsin olayın. O sıra Mingo Law'ı çocuk gibi tutup kolunu kökünden koparttığı için Law çok havalıydı. Kaptırmışsın sen kendini, bir daha bak istersen o kısımlara :oops:
Adam arc bossunun karşısına çizildi, arc bossuna zarar verebildi mi verebildi. Ki o arcın bossu Sanjiye tek atabilecek seviyedeydi. Zoro çizilebilecek olsa zoro çizilirdi oraya Law'a da ihtiyaç kalmazdı o gider Dofun başka adamlarını kovalardı. Bu şekilde dalga geçer gibi yazacaksan bir daha alıntı yapma lütfen bu iki oldu bugün.

Üye silindi 1004

1. Jack dediğin adam Kaido'nun en iyi 3 elemanından biri. Resmi olarak 3. adam olduğu daha açıklanmadı. Bu konudan Oda'nın oda arkadaşı gibi emin konuşmasan?

2.Yav hadi Mihawk neyse de Zoro nasıl alıyor? Sunduğun argüman Luffy'nin sağ kolu alamayacaksa falan filan. Altı doldurulmuş hiçbir şey yok. Zoro daha Pica karşısında kılıcıma zarar gelmedi diye sevinen adam. Pica'nın hakisinden bahsediyouruz Pica. Kaido elemanları belki de b.haki konusunda en iyi yonko tayfası çıkacak. Zoro, Oda babasına güvenip de mi alacak?
Kardeşim Oda’nın oda arkadaşı olmama gerek yok. Kart oyunu bilen herkes kimin üçüncü adam olduğunu biliyor. Bildiğin kart destesi hiyerarşisi var Kaido’nun tayfasında hatta ona bağlı olan Dof’da da...

Zoro’yu küçümsemeye devam edin Oda babasıyle ya da Oda babası olmadan Wano’da şovunu yapacak. Siz hala Pica ve Hawkins diyerek eğlenin.

@Hyakuju no Kaido

Big Mom Lola'nın evliliği gerçekleşseydi, "Shanks'ı, Kaido'yu, hatta ve hatta Beyazsakal'ı bile mağlup edebilirdim." diyerek en güçlü tayfa kim spoiler veriyor inceden. Bunu da belirtmeden geçmeyeyim.
Beyazbıyık Roger öldükten sonra Serideki en güçlü insandı uzunca bir süre. hayvani yıkım gücü vardı. O adam kendi bileğinin gücüyle yonkou olmuştu, tayfanın yardımıyla değil. Eğer öyle olsa Teach ve yeni oluşturduğu ekibi (Ki bu ekip Magellandan tek yiyor, sengoku tek başına dalıp şokluyor) Marco ve Marineford kılıç artıklarını alamazlardı. Marco Teachi tutup diğerleri de o Burgess gibileri alamıyorsa demekki işlevsizler. Bir Crackeri düşün MFde, Marco hariç tüm diğer tümen komutanlarından daha çok iş yapardı.

Üye silindi 1004

Beyazbıyık Roger öldükten sonra Serideki en güçlü insandı uzunca bir süre. hayvani yıkım gücü vardı. O adam kendi bileğinin gücüyle yonkou olmuştu, tayfanın yardımıyla değil. Eğer öyle olsa Teach ve yeni oluşturduğu ekibi (Ki bu ekip Magellandan tek yiyor, sengoku tek başına dalıp şokluyor) Marco ve Marineford kılıç artıklarını alamazlardı. Marco Teachi tutup diğerleri de o Burgess gibileri alamıyorsa demekki işlevsizler. Bir Crackeri düşün MFde, Marco hariç tüm diğer tümen komutanlarından daha çok iş yapardı.
Magellan’dan tek yiyen tayfa şimdi baştan aşağıya iyi meyve yemiş bir topluluk. Çakma meyve de değil baya has şeytan meyvesi yemişler. Karasakal ve tayfasını iki yıl öncesine göre değerlendirmek asıl trollük bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık