Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Adam arc bossunun karşısına çizildi, arc bossuna zarar verebildi mi verebildi. Ki o arcın bossu Sanjiye tek atabilecek seviyedeydi. Zoro çizilebilecek olsa zoro çizilirdi oraya Law'a da ihtiyaç kalmazdı o gider Dofun başka adamlarını kovalardı. Bu şekilde dalga geçer gibi yazacaksan bir daha alıntı yapma lütfen bu iki oldu bugün.
Saçma şeyler yazıyorsun çünkü :(

Arc bossuna nasıl zarar verebildi Law ? Luffy sayesinde. Luffy olmadan ne yapabildi ? Sadece yanağına bir çizik atabildi. Sen görmüyor musun bunları ? Hani olan şeyleri tekrar tekrar anlatıp izah etmek mi gerekiyor ? Gördüğün birşeyi olduğu gibi yorumlamak için ekstra bir kabiliyet mi gerekiyor anlamıyorum.. Bu kadar basit şeylerin saçma sapan evrilip cevirilmesi... Cidden can sıkıcı bir durum bu.

Law'ın geçmişinin hesaplaşması yahu Dof. Ne Zoro'sundan bahsediyorsun ? Dof Corazon'u öldürmüş, Law yıllarca onun intikamını almayı düşünerek yaşamışken Zoro mu geçecekti Mingo'nun karşısına ? "Güçlü olan Mingo'nun karşısına geçer arkadaş, boşverin geçmişi, hesaplaşmayı falan" Buna ne derler biliyor musun ? Tekken mantığı :byee:

Kardeşim Oda’nın oda arkadaşı olmama gerek yok. Kart oyunu bilen herkes kimin üçüncü adam olduğunu biliyor. Bildiğin kart destesi hiyerarşisi var Kaido’nun tayfasında hatta ona bağlı olan Dof’da da...

Zoro’yu küçümsemeye devam edin Oda babasıyle ya da Oda babası olmadan Wano’da şovunu yapacak. Siz hala Pica ve Hawkins diyerek eğlenin.
Hee kesin konuşabiliriz yani. Ne de olsa kartları gördük. Kart oyunlarına karşılık Jack'in manga tanıtımı. Hiç gördün mü orda Jack 3. adam diye? Jack, Kaido'nun sırdaşlarından biri olarka tanıtılıyor. Belki de adamlarda sıralı bir şey yok. Belki de sadece 3 yıkımcı diye bir durum var. Daha hiçbir şey net değilken haklı çıkacam diye emin konuşmaktan vazgeçsen.

İkincisi Zoro küçümsemekle ne alakası var. Adamı Pica ve Hawkinks karşısında gördük mü? Gördük. Birinde zarar almadım diye sevinip diğerinde iki defa bu adam güçlüymüş dedi mi? Dedi. Ama size göre sanki bakkaldan iki kilo elma alıyor.

Beyazbıyık Roger öldükten sonra Serideki en güçlü insandı uzunca bir süre. hayvani yıkım gücü vardı. O adam kendi bileğinin gücüyle yonkou olmuştu, tayfanın yardımıyla değil. Eğer öyle olsa Teach ve yeni oluşturduğu ekibi (Ki bu ekip Magellandan tek yiyor, sengoku tek başına dalıp şokluyor) Marco ve Marineford kılıç artıklarını alamazlardı. Marco Teachi tutup diğerleri de o Burgess gibileri alamıyorsa demekki işlevsizler. Bir Crackeri düşün MFde, Marco hariç tüm diğer tümen komutanlarından daha çok iş yapardı.
Orada kast edilen şey tayfa gücü yalnız, bireysel değil. Bilmiyorum bu detayı nasıl atladın. İş bireysel ise zaten WB en güçlü.

"Magellan'ın tayfasından tek yiyor."

Magellan'ın yeteneği hax ve bilmeden yaklaşırsan böyle çuvallayabiliyorsun ve o olay 6. kat mahkumları katılmadan önce gerçekleşti. Yine bunu da atlamışsın. Ya da bilerek atlıyorsun bilemiyorum.

Ki bu tayfa "Korsanlar Kralı olmaya en yakın adamın tayfası." olarak geçiyor.

Teach savaşının detayları bilinmezken nasıl bu kadar net konuşuyorsun onu da çözemedim.

Üye silindi 1004

Hacı rayleigh luffy’yi eğitti ve sağ kol seviyesine getiremedi. Crackeri de adam akıllı yenemedi luffy.
Emin ol serideki bir çok karakter Craker’i adam akıllı yenemez. Öyle abidik gubidik istediğin kadar çelikten sağlam ordu basma meyvesi herkese denk gelmez zaten. Katakuri bile çat diye alamaz Cracker’i. Hatta çok rahat söyleyebilirim o asker basma hızıyla uğraştırır durur.

Orada kast edilen şey tayfa gücü yalnız, bireysel değil. Bilmiyorum bu detayı nasıl atladın. İş bireysel ise zaten WB en güçlü.

"Magellan'ın tayfasından tek yiyor."

Magellan'ın yeteneği hax ve bilmeden yaklaşırsan böyle çuvallayabiliyorsun ve o olay 6. kat mahkumları katılmadan önce gerçekleşti. Yine bunu da atlamışsın. Ya da bilerek atlıyorsun bilemiyorum.

Ki bu tayfa "Korsanlar Kralı olmaya en yakın adamın tayfası." olarak geçiyor.

Teach savaşının detayları bilinmezken nasıl bu kadar net konuşuyorsun onu da çözemedim.
Neden korsanlar kralı olmaya en yakın adamın tayfası? Çünkü dünyanın en güçlü adamının tayfası. Tayfanın asıl gücünü kaptan belirliyor. Uzunca bir süre Beyazsakal çağa hükmetti. O hayvani meyve sağ olsun. Teachin tayfasına bakarsak Teach dışındaki adamlara bakalım Burgess, sabonun nasıl ezdiğini gördük tam bir balondu. Ki bu 2y sonrasının olayı yani Teach yonkou ve Burgess yonkou elemanı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık