Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

Bir kaç bölümlük bir animesi vardı bu serinin. 4 yada 5 yıl önce 6 bölüm izlemiştim. Herhangi bir spoilervari yan etkisi olur mu? Ha nerdeyse hiçbirşey de hatırlamıyorum gerçi. Bir Berserk çıksa keşke...

Bir kaç bölümlük bir animesi vardı bu serinin. 4 yada 5 yıl önce 6 bölüm izlemiştim. Herhangi bir spoilervari yan etkisi olur mu? Ha nerdeyse hiçbirşey de hatırlamıyorum gerçi. Bir Berserk çıksa keşke...
Anime manganın başlarını uyarlamış. Animede olanlar daha hiçbir şey yani. Kurguda da değişiklikler var. O yüzden mangayı baştan oku bence. Animesi manganın yanında dandik biraz.

Kagehisa ile hükümetin olayları iyice karışıyor artık. Damadı olduğu dojodan suikastçi bile gönderilmesini sağladılar. Magatsu ile Manji de Kaga'ya doğru gidiyorlar. Magatsu'nun yeri belli de Manji de olayın içine girince nerede duracak acaba. Kagehisa da şeytan değil sonuçta ama Manji düz birisi biraz. Bizim kıza bakıyor onun durumu. Kız da Kagehisa'ya olan nefretinin yanında sempati de beslemeye başladı. 11. cilt de çok iyiydi kısaca.

Makie'yi daha görmedim ben biraz geriden geliyorum ben ama şuana kadar hyakurin cidden sağlam gidiyor abi,ama bu hafta gelirim güncele cidden sağlam seri ana karakter ölümsüz olmuş ama,onu yenebilecek kapasitede kadınlar bile var cidden bu kadar iyi olacağını beklemiyordum bir güncele geleyim uzun sohbet edeceğim :)
Makie'yi gördün. Manji ile dövüşmüştü. Itto-ryu'dan. Kagehisa'nın hatunu.

Hımm manji ile dar bir alanda dövüşen kadın değil mi ve manji'yi perişan eden kadın,ama hyakurin'in yerini tutmaz evet o fazla duygusal kaçıyor :/
Aynen o. Ben Makie'ciyim :( Hyakurin de sağlam hatun ama Makie'yi görür görmez depresyona giriyorum. Çok hüzünlü çiziyor mangaka. Aşık olunası.

Ya oğlum yürü git o kadın cidden çok duygusal manji ile hyakurin dövüşmüş olsa manji'nin ne ölümsüzlüğü kalırdı ne ölümsüz olduğuna dair kanıtı hyakurin'in belli bir espri anlayışı var,kadın psikopat güzelliğini saymıyorum bile...
Dedim ya duygusal olduğu için işte. :D Sağlam iradeli kadınlara inanılmaz saygı duyarım ama Makie tam benlik tip.Tabi Hyakurin'in hikayedeki yeri çok daha önemli.
Manji vs Makie'de dövüşün sonunda Makie'nin durduğu yerde Hyakurin olsaydı Manji'yi yaşlı nine bile kurtaramazdı zaten. :D

Eğer hayatımdan vazgeçmiş olsam hyakurin'in işkenceleriyle ölmeyi yeğlerdim yeter ki son gördüğüm güzellik o olsun :utan:
Sen önceki sayfalara asla bakma. :D

Niye ki anlamadım ?
Edit: Spoiler olayına gireceksen hiç girme spo yemek istemiyorum smoker ile muhabbetlerinize bile bakmadım güncele gelince bakacağım : (
O yüzden bakma diyorum ya. :D Yazık olur spoiler yersen. Arkalarda bayağı spoiler var çevirisini okuyanlar için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık