Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

annesi tecavüze ugrayan bi kıza yardım eden ölümsüz samurayın hüzünlü hikayesi degilmi bu animeside vardı sanki

Animesinin bittiği yere kadar geldim. Animesinde eklenen sahneler ve karakterler varmış meğerse. Animede bu eklenen karakterler nerden çıktı, amaçları nedir, kim bunlar derken kafamı karıştırmıştı zaten. Gerçekten muhteşem bir seri bu. Karakterler oldukça iyi yaratılmış. Karşımıza çıkan çoğu karakterin derinliği muazzam. Hepsinin olayı ilgi çekici. Ama bölüm sayısı beni korkutuyor. Daha yüzde 15'ini felan okumuşumdur serinin. Bir sürü hedef ortadan kaldırıldı. Şimdilik gereksiz uzatılıp bitirilmiş olmasından endişeleniyorum sadece.

Animesinin bittiği yere kadar geldim. Animesinde eklenen sahneler ve karakterler varmış meğerse. Animede bu eklenen karakterler nerden çıktı, amaçları nedir, kim bunlar derken kafamı karıştırmıştı zaten. Gerçekten muhteşem bir seri bu. Karakterler oldukça iyi yaratılmış. Karşımıza çıkan çoğu karakterin derinliği muazzam. Hepsinin olayı ilgi çekici. Ama bölüm sayısı beni korkutuyor. Daha yüzde 15'ini felan okumuşumdur serinin. Bir sürü hedef ortadan kaldırıldı. Şimdilik gereksiz uzatılıp bitirilmiş olmasından endişeleniyorum sadece.
Başta ben de öyle demiştim. Ama olay örgüsü sıra sıra adamları öldürmekten çıktı, başka bir kanala girdi.

Başta ben de öyle demiştim. Ama olay örgüsü sıra sıra adamları öldürmekten çıktı, başka bir kanala girdi.
Dediğin yönde gelişmeleri görmeye başladım sanırım. Yukarıda dediğim animede eklenen kişiler vs de filler değilmiş bu arada. Animede mangadaki olay sırasını izlememişler. Olaylar çok karışacak gibi görünüyor. Yeni bir organizasyon gibi bir şey çıktı.

Magatsu reyizler listeme de giriş yaptı bu seriden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık