Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

O kadar fena işkence sahneleri var ki, çevirirken bir ara durdum, gidip su falan içtim, hava aldım.

Hyakurin'in işkencesinde içim acıdı yemin ederim. Sigara yaktım sürekli, arada derin nefesler felan aldım. Çok iyiydi cidden.
Magatsu ile Manji'nin olayına dönecek şimdi tekrar galiba. Muhteşem gidiyor seri. Çok merak ediyorum olaylar daha fazla nasıl yayılacak.

Hyakurin'in işkencesinde içim acıdı yemin ederim. Sigara yaktım sürekli, arada derin nefesler felan aldım. Çok iyiydi cidden.
Magatsu ile Manji'nin olayına dönecek şimdi tekrar galiba. Muhteşem gidiyor seri. Çok merak ediyorum olaylar daha fazla nasıl yayılacak.
Evet, onların bölümleri çok iyi.

Bu seriyi çevirdikçe hayranlığım artıyor. Baştaki tanıtım yazısına bakıp da, klasik bir intikam hikayesi beklemeyin. Normalde intikam hikayelerinde, intikam alınacak kişi çok kötü ve aşırı güçlü bir adamdır. Genellikle de serinin sonunda çıkan bir boss edasıyla yenilir. İntikam alacak kişi onu neredeyse hiç görmez vs. vs. uzar gider. Bu seride böyle bir şey yok. Spoiler vermemek için detaya girmeyeceğim.

Şunu sormak istiyorum. Hangi mangada aldığı kılıç yarası yüzünden tetanoz olan ve ölümün eşiğine gelen bir adam gördünüz? Mangaka bunu bile düşünmüş. Seri her ne kadar içinde ölümsüz bir adam barındırıyor olsa da (ki bahsi geçen kişinin ölümsüzlüğü de tartışılır), bunu hiç hissetmiyoruz. Çünkü adam ölümsüz olmasına rağmen, dövüşlerde yenilebiliyor, kolu-bacağı kopunca ya da kendine kılıç sapladıkları zaman acıdan kıvranıyor. Hatta bazen yerden bile kalkamıyor. Kopan organı uzun süre yerine takılmayınca, takılmasının ardından iyileşse bile bir süre kullanamıyor. Mangaka ölümsüz baş karaktere bile aşırı insani vasıflar vermiş, bu yüzden böyle fantastik bir güç, hiçbir şekilde sizi rahatsız etmiyor.

Kısacası herkesin okumasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık