Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

Peki makie manjiye yaptığını anotsuya yapabilir mi ? çünkü demişsin olası bir anotsu vs manji dövüşü çekişmeli geçecektir,shira'nın iki kolu olsa anotsuyu alır mıydı ? bildiğin gibi magatsuyla bile tek kolluyken kedinin fareyle oynadığı zamanlar oldu
@Kaan
köprüde mi diyordu, öyle bir şeyler hatırlıyorum,ama hep bölüm biriksin diye aralıkla okuduğum için bazı yerler eksik
Ya köprüde ya da köyün birinde bulmuştu ya bunu orada. Korkma muhabbeti köyde bunu bulunca ondan emin gibiyim de tam hatırlayamadım şimdi.

Son soru
listede iki kollu shira makie'den güçlü müdür,ve habaki iki kollu shira karşında zorlanma ihtimali ne kadardır
Habaki'yi ciddiyetle dövüşürken hiç görmedim, ancak adamın normal hali bile ağızları açık bırakacak bir seviyede. Shira'yı da yenecektir. Kol, bacak bırakmasını beklemiyorum ama yara alabilir. Makie konusunu ise kestirmek zor.

İndirdim gecelik malzemem olsun uykumu getirsin diye :/ Bunlar nasıl yorumlar :/ Üzülüyorum :(

Estağfurallah ne haddime,hem sen oyundan anlıyorsun,kitapta okuyorsun seni işlevlerin bitmez,birine benzettim herhalde
Oyundan başka bir şeyden anlamıyorsun imasında bulunmuşsun. İmayı geçtim resmen haykırmışsın.
Keşke yüzüne sövseydin :W

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık