Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Marshall D. Teach (Karanlık Meyveli)

Kim alır ?

• Teach

Kullanılan: 64 45.4%
  • Luffy

Kullanılan: 76 53.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    141
Luffy Ace'den daha bitirici vuruşlara sahip olsa da karanlığa Ace'den daha çok yakalanacaktır.
Luffy bir kaç kez vurup iptal olur.Teach dayanır.Luffy g4'ten çıktığı anda yorgun düşüyor bunun üzerine Lastikliği de kaybeden Luffy g4'ün verdiği hasara bile zar zor katlanacaktır benim gözümde.
Teach alır ama biraz kararsız kaldım bir kaç G4 darbesi Teach'in baya canını yakacaktır...

Luffy Ace'den daha bitirici vuruşlara sahip olsa da karanlığa Ace'den daha çok yakalanacaktır.
Luffy bir kaç kez vurup iptal olur.Teach dayanır.Luffy g4'ten çıktığı anda yorgun düşüyor bunun üzerine Lastikliği de kaybeden Luffy g4'ün verdiği hasara bile zar zor katlanacaktır benim gözümde.
Teach alır ama biraz kararsız kaldım bir kaç G4 darbesi Teach'in baya canını yakacaktır...
Teach b koka kullanan Luffynin meyvesini iptal edemeyebilir, bir de böyle düşünün. WB deprem balonuna haki ekleyemediği için saldiramamıstı, Ace zaten haki kullanmıyordu. Luffy ise full beden haki kullanıyor BBnin meyve avantajı olmayacak bence.

Teach b koka kullanan Luffynin meyvesini iptal edemeyebilir, bir de böyle düşünün. WB deprem balonuna haki ekleyemediği için saldiramamıstı, Ace zaten haki kullanmıyordu. Luffy ise full beden haki kullanıyor BBnin meyve avantajı olmayacak bence.
Ace haki kullanıyormuş.

Ace ilk defa silahlanma hakisini Schibukailik teklifi aldıktan sonra kullanmış , resmi açıklama :)

Hem teach'i hem meyvesini severim.Ama luffy yener bu halde.Gura-gura olsa işler değişirdi.Ama hem o yok hem luffy de g4 var dengesiz biraz.

Luffy'nin genel özelliği bu. Bunu göze alırsak bir çok vs'de Luffy kaybeder demek durumundayız. Misal CC.

Elbet bir darbeyle yenemez Teach'i ancak Teach'in Luffy'i yakalaması bir çok darbe yemesinden daha az olası geliyor bana ve bu koşullarda Luffy alır diye düşünüyorum. Evet meyve gücü sebebiyle fazla hıza ihtiyaç duymuyor olabilir. Ancak Luffy gücünü bildikten sonra avantajlı diye düşünüyorum.
Teach'in hantallığı çok sıkıntılı duruyor. Ancak bu açığı da gözlem hakisiyle kapatabilir. Aksi halde birçok karakter için kolay hedef oluyor Teach.

eskiden olsa alirdi ama artik haki var ve bu cocuk hakili darbelerde yedi yani aciyi hisseden darbeler aldi o sebebten bence bu hali 2 sene onceki Teach'i alir
Bana göre iki sene önceki Ace en az şimdiki Luffy kadar güçlü. O Ace'i yenen Teach şimdiki Luffy'yi de yener diye düşünüyorum.

Teach alıyorsa Luffy bi 10 yıl daha gelişsin.

Şimdi 2 meyve yemiş Teach birde Luffy nasıl bir güç kazanacak yahu dövüşmek için bunla.

Luffy alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık