Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Marshall D. Teach (Karanlık Meyveli)

Kim alır ?

• Teach

Kullanılan: 64 45.4%
  • Luffy

Kullanılan: 76 53.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    141
Luffy genelde bir iki kez yakalanmadan çözemiyor rakibi. Teach karşısında bu büyük kayıp Luffy için ancak dediğim gibi bu husus dışında Dof'a karşı kullandığı sürekli yön değiştiren yumruğu tarzı saldırılar Teach'e karşı çok etkili olacaktır diye düşünüyorum.
Luffy'nin 2-3 şansı olmaz ama hadi var diyelim. Evet, culverin ile Teach'e vurabilir. Lakin sadece culverin ile Teach'i yenemezsin.

Funduska

Şimdi bana zoro fanı diyeceksiniz ama zoro 2 yıl önceki teach'i döve döve şamar oğlanı eder şuanki hali ile.Luffy tek atamazsa g4 ile,meyvesi iptal olur,hakisi ve dayanıklılığı yeterse dövebilir fakat lastik özelliği olmadığı için ne kadar dayanır bilemiyorum.Tabi luffy haki ile vücut kaplarsa teach ne derece zarar verebilir ?

Benim tahminim Luffy ile Teach en alttaki zindandan en üstteki tepeye kadar dövüşürler,düşen teach olur ama luffy de ağır yaralanır.

Luffy'nin 2-3 şansı olmaz ama hadi var diyelim. Evet, culverin ile Teach'e vurabilir. Lakin sadece culverin ile Teach'i yenemezsin.
Luffy'nin genel özelliği bu. Bunu göze alırsak bir çok vs'de Luffy kaybeder demek durumundayız. Misal CC.

Elbet bir darbeyle yenemez Teach'i ancak Teach'in Luffy'i yakalaması bir çok darbe yemesinden daha az olası geliyor bana ve bu koşullarda Luffy alır diye düşünüyorum. Evet meyve gücü sebebiyle fazla hıza ihtiyaç duymuyor olabilir. Ancak Luffy gücünü bildikten sonra avantajlı diye düşünüyorum.

Şimdi bana zoro fanı diyeceksiniz ama zoro 2 yıl önceki teach'i döve döve şamar oğlanı eder şuanki hali ile.Luffy tek atamazsa g4 ile,meyvesi iptal olur,hakisi ve dayanıklılığı yeterse dövebilir fakat lastik özelliği olmadığı için ne kadar dayanır bilemiyorum.Tabi luffy haki ile vücut kaplarsa teach ne derece zarar verebilir ?

Benim tahminim Luffy ile Teach en alttaki zindandan en üstteki tepeye kadar dövüşürler,düşen teach olur ama luffy de ağır yaralanır.
Yok senin dediğini Zoro fanları bile demez. 2 yıl önceki Zoronun Teachi yenme ihtimali yok. WB bisentosu ile adamı yaraladı diye her eline kılıç alana yenilecek diye bir şey yok.

Funduska

Yok senin dediğini Zoro fanları bile demez. 2 yıl önceki Zoronun Teachi yenme ihtimali yok. WB bisentosu ile adamı yaraladı diye her eline kılıç alana yenilecek diye bir şey yok.
Galiba türkçe okumakta zorluk çekiyorsun.''zoro 2 yıl önceki teach'i döve döve şamar oğlanı eder şuanki hali ile.'' Senin için biraz daha açayım. ''zoro şuanki hali ile'' ''2 yıl önceki teachi'' anlamışsındır sanırım şimdi.Devrik cümle gerçi yanlış anlayabilmen normal.

İyi forumlar dilerim.

O Teach yonkou sağ kolu seviyesindeydi bence. Yami'yi yemiş ve hala WB korsanlarında devam ediyor olarak hayal edin. Nereye koyardınız? Marco ile yarışırdı sağ kol olmak için. Kafasında deprem patladıktan sonra iki yuvarlanıp kalkmış adam. O saldırılar KKG'dan aşağı kalmaz. Şu acıyı fazla hissetme muhabbetini de anlamadım gitti. Daha doğru düzgün hasar aldığını görmedik. Şu anki Luffy'den hala öndedir.

Galiba türkçe okumakta zorluk çekiyorsun.''zoro 2 yıl önceki teach'i döve döve şamar oğlanı eder şuanki hali ile.'' Senin için biraz daha açayım. ''zoro şuanki hali ile'' ''2 yıl önceki teachi'' anlamışsındır sanırım şimdi.Devrik cümle gerçi yanlış anlayabilmen normal.

İyi forumlar dilerim.
Yanlış okumuşum demek ki. Olur öyle şeyler. Gerçi doğru okusamda cümleni gene söyleyeceğim sonuç aynı olurdu. Zoro 2 yıl önceki Teachi şuan ki haliylede eski haliylede yenemez. Daha fazla şey yapıp konu dışına çıkmayalım. Alıntılayacaksan genel tartışmadan mesaj yazman daha iyi olur. İyi forumlar.

Ace'te haki olduğu netleştiğine göre ve Teach'ın meyvesiz bile Shanks'a yaralamasıda olmak üzere Teach'ta haki olduğu kesinleşti bana göre. Yami meyvesiyle beraber 1 milyar ödüllü Katakuri'yi bile yener bence.

Teach çok güçlü.

Teach epey dayanıklı bir karakter.Meyve iptalinden sonra Luffy'nin haki ile vurarak yenebileceğini düşünmüyorum Teach'i.G4 ile tek falan da atamaz zaten Luffy.Yami Teach biraz daha önde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık