Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Marshall D. Teach (Karanlık Meyveli)

Kim alır ?

• Teach

Kullanılan: 64 45.4%
  • Luffy

Kullanılan: 76 53.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    141
Tek sormak istediğim sadece yami yamili olan ve haki kullandığını görmediğimiz bir teachi g4 luffy yenemeyecekse bunun üzerine gura gura yiyen eğer o zaman haki kullanmıyorsa büyük ihtimalle eşşek değilse haki öğrenen veya varsa da illaki geliştirmiştir diye düşündüğüm teachi hangi luffy alacak ? G10 falan anca alır herhalde o mantıkla . Bana kalırsa luffy alır bu maçı

Tek sormak istediğim sadece yami yamili olan ve haki kullandığını görmediğimiz bir teachi g4 luffy yenemeyecekse bunun üzerine gura gura yiyen eğer o zaman haki kullanmıyorsa büyük ihtimalle eşşek değilse haki öğrenen veya varsa da illaki geliştirmiştir diye düşündüğüm teachi hangi luffy alacak ? G10 falan anca alır herhalde o mantıkla . Bana kalırsa luffy alır bu maçı
2 yıl öncesinde bir çok karakterin haki kullandığını görmedik zaten bunu dikkatte almak lazım bence. :sapkali:

Ace'te haki varmış ama işte, Teach'tada vardır hatta şu saatten sonra şunu söyliyebilirim Luffy'nin 30 milyonluk haliyle yendiği Crocodile da bile haki vardır. Manganın o dönemlerinde Oda'nın kafasında haki falan yok. Enies Lobby sonrası tam olarak aktif hale getirilmeye hazırlanmış bir olgu bu. İlk defa belli olarak görülen Shanks ile Beyazsakal ın kısa atışmasıydı.

Luffy rahat kazanır, Teachte Luffyi yakalayacak hız yok, G4 darbelerini her seferinde yiyecektir. Luffy aşirı hızlanıyor Teach Luffyi göremez bile. Meyve iptali ile de yakalayamaz luffyi yakalasa bile yine darbeyi yer. Ace bile mızrak soktu havadayken Luffy her türlü yumruk manyağı yapar. :)

2 yıl öncesinde bir çok karakterin haki kullandığını görmedik zaten bunu dikkatte almak lazım bence. :sapkali:
Mesajda zaten belirttim işte haki görmedik dedim ama sonrasında haki kullanmış da olsa kullanmamış da olsa üstüne koymuştur dedim şu anki Lütfü o teachi alamıyorsa forumun popüler tabiriyle köyüne dönsün hiç uğraşmadan

Zor anket bence, Luffy, Ace'in o zamanki halinden güçlüdür şuan bence ama, Teach tam potansiyeliylemi dövüştü ucu ucunamı aldı bunları bilmiyoruz. o zamanki Ace'inde gücünüde küçümsememek lazım, şuanki Luffy'den yaş olarak büyüktü ve wb 2. tümeniydi, ama Ace Luffy'ye göre daha bir meyve ağırlıklı dövüşüyor, yani BB 2 tarafında gücünü engellediği zaman, Luffy'nin Ace'e göre avantajı var. ama genede gel gelelim BB, alır gibi geliyor

Çok arada kaldım aslında teache vericektim oyumu sonra o dövüşte hiç haki kullandığını görmediğimiz aklıma geldi. Tabi illaki kullanmıştır dövüşün gösterilmeyen kısmında ama gösterilen kısma göre değerlendirme yaptım. Teach yami yami ile luffy'nin lastiğini kapatmak ve luffyyi yakalamak dışında saldırı olarak zarar veremez şu an ki luffy'e. E hakiyı de yok saydık. Luffyyi bilinçsiz bırakicak hasarı nasıl verecek? Ayrıca çok hantal. Ace'in eğlenmek için yolladığı ufak ateşleri bam bam yedi. Şu an ki luffy 2 yıl önceki teachten 1 gömlek üstte bana göre

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık