Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Marshall D. Teach (Karanlık Meyveli)

Kim alır ?

• Teach

Kullanılan: 64 45.4%
  • Luffy

Kullanılan: 76 53.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    141
Luffy'nin ne kadar zeki olduğunu unutmayalım. Teach meyve iptali ile 1 kere hasar verir Luffy durumu çözdükten sonra içinden geçer. Abartmıyorum cidden içinden geçer.

Karanlık meyvesi savaşmaya uygun bir meyve değil. Ve şuan ki luffy'den bahsediyorsunuz. Meyveyi durdurdu diyelim silahlanma kullanmış bir luffy'i yumrukla mı indirecek, silahla mı veya kılıçla mı? Teach'in o zaman ki haliyle yenmesi için, yanına bir kaç tanede takım arkadaşı alması lazım.

Luffy, illa ki bir iki kez meyve gücünü denemeye çalışıp dumura uğrar. Yine de haki saldırılarıyla Karasakala biraz feleğini şaşırtır. En az bir kez karadelige çekilip bozguna uğrama eşiğine gelir. Nihayetinde iman gücüyle kazanan olur.

Yami yaminin en güçlü meyve olarak çağrıldığını BB söylememişmiydi.Nasıl savaşmaya uygun değil :D Çöpün birine yedirsen bile iş yapması lazım ki BBden bahsediyoruz.Meyve uselessmış gibi konuşmayın lütfen.Sadece BBnin karşısına güçlü adamlar rakip olarak geldi.Acei rahat geçti,Magellandan tek yedi,Wb zaten hayvan,diğeri de Sengoku.Bana göre Teachin ilk 3 komutan seviyesinde olduğu kesindi ama şuanki luffy seviyesini tam çıkartamıyorum.

Teach'in Amiral seviyesinde savunması olmadığını zanneden arkadaşlar var. Neymiş Luffy'den yumruk yiyince yere düşmüşte falan, aynı lafları Garp için söylemiyor bu arkadaşlar. Dadan'dan sopa yiyince yere düşen Garp değil miydi, ama kimse Garp'ın gücünden şüphe etmiyorken Teach'ten ediliyor. Shanks'ın onca uyarısı, Beyazsakal ve Sengoku'nun saldırılarına bana mısın dememesi, ve Ace'in en güçlü saldırılarını direk olarak almasına rağmen halen bir küçümsemeler. Hayır küçümsenmesinin sebebi de çok komik Luffy vurmuş yere düşmüş, mantığa bak.

Shanks'ta kolunu deniz canavarına kaptırdı, Shanks güçsüz mü diyelim. Hazırlıksız yakalanma diye bir olay var, Squardo'nun Beyazsakala kılıç sokmasının izahını nasıl yapıyor bu arkadaşlar, Beyazsakal'ın hiç Squardo üzerinden güçsüz ilan edildiğini görmedim, iş Teach'e gelince değişiyor. Haki savunmasını uygulaması için ve saldırılara karşılık verebilmesi için hazır olması lazım. Luffy ilk vuruşu hazırlıksız yakalayıp yapsın, sonra işler değişir ve Teach kazanır.

Teach'in Amiral seviyesinde savunması olmadığını zanneden arkadaşlar var. Neymiş Luffy'den yumruk yiyince yere düşmüşte falan, aynı lafları Garp için söylemiyor bu arkadaşlar. Dadan'dan sopa yiyince yere düşen Garp değil miydi, ama kimse Garp'ın gücünden şüphe etmiyorken Teach'ten ediliyor. Shanks'ın onca uyarısı, Beyazsakal ve Sengoku'nun saldırılarına bana mısın dememesi, ve Ace'in en güçlü saldırılarını direk olarak almasına rağmen halen bir küçümsemeler. Hayır küçümsenmesinin sebebi de çok komik Luffy vurmuş yere düşmüş, mantığa bak.

Shanks'ta kolunu deniz canavarına kaptırdı, Shanks güçsüz mü diyelim. Hazırlıksız yakalanma diye bir olay var, Squardo'nun Beyazsakala kılıç sokmasının izahını nasıl yapıyor bu arkadaşlar, Beyazsakal'ın hiç Squardo üzerinden güçsüz ilan edildiğini görmedim, iş Teach'e gelince değişiyor. Haki savunmasını uygulaması için ve saldırılara karşılık verebilmesi için hazır olması lazım. Luffy ilk vuruşu hazırlıksız yakalayıp yapsın, sonra işler değişir ve Teach kazanır.
Garp eminim Dadanı rakibi olarak görmüş ve savunma yapmaya çalışıp başaramamıştır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık