Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gördüğümüze göre zaten hali hazırda en güçlü korsanlardan biri. Yonkoyu çıkar çaylaklar ve bu birde ayıboğan kalıyor geriye. Yonkolardan da niye korksun. Herif zaten GL ilk yarısında takılıyor evi barkı orda çoluğu çocuğu avlıyor. Ayrıca Yonkonun peşine takılması için görülen kadarıyla bir sebep olması lazım. Gidip işlerini baltalaması lazım demi bizim Luffynin yaptığı gibi.
iki yıl önce Shanks Yonkou idi değil mi? İstediği zaman tek başına Shin Sekai'yi yöneten imparatorlardan birinin yanına giden adam, illaki diğer yonkouların bölgesine de giriyordur. Yani dediğin gibi sadece zayıf, çoluk çocuk minvalindeki adamların yaşadığı sularda takılmıyor.

Bir de daha düne kadar Mink'lerden haberimiz yoktu. Görüldüğü üzre onlarda hayli güçlü ve bizim bilmediğimiz daha çok güçlü savascı vardır bu evrende. O saydıkların kadar değildir yani.

Senin dediğin gibi de olabilir, belki shichiler amiralleri top niyetine de oynayabilirler. Belki ben yanlış düşünüyorumdur. Bunlarda bir sıkıntı yok. Ben kendi kafamdaki güç seviyesine göre yazdım bir şeyler işte. Aslında Shakky için yazmıştım daha çok. Tam da benim gibi düşünen birisine baya laf sokmuş çünkü. :/ O ankette amiral değil de Mihawk olsaydı gene aynısını derdim. Dof+Kuma'yı Mihawk yener mesela benim gözümde.

Ben amiralleri çok güçlü görüyorum. Sağ kol mağ kol fark etmez diyenlerdenim. Aksini düşünecek bir sahne de göremedim açıkçası.
Bir Marco'yu sağ kolu bir amiral alamıyor.Hep Marco saldırdı diye örnek veriliyor da Akainu yada diğerleri bu adama ne yaptı ? Akainu magmasıyla ne yaptı mesela.Var mı garp gibi icraat yok.Eee o zaman ?
Öyleyse nasıl çok güçlü görülüyor.Gorosei bir sağ kola imparator için şans vermişken üstelik.

@Raiden Hayır. Eleştirinde bu şekilde belirttiğin sürece laf etmez kimse.

Bu forumda ne üsluplar görüyorum, sırf karakter fanlarını veya destekçilerini kışkırtmak için yazılan yorumlar. Evet, böyle bir üslup gerekiyor. Çünkü millet bunu istiyor. Ben sinir etmek istiyorum açıkça yazayım. Trolleyen kitle okusun kudursun diye gerekirse en can evinden vururum. Çünkü kendileri böyle bir ortam oluşturuyorlar.

Görüşün değişirse değişsin arkadaşım, bu da çok normal bir şey. Manga devinim halinde çünkü, ki böyle forum platformların amacı da bu zaten. Benim demek istediğim noktayı anlamamışsın. Ben sırf ileride hatalı çıkmamak için kapılar aralayan kitleden bahsediyorum. Amirallerinde kendi içlerinde sıralaması vardır muhakkak, yonkouların da. Lakin stabil bir güç seviyesi çiziyorlar az çok. Buna göre karakterleri bu şekilde tanımlayabilirsin. Amiral dengi demek, amirali yenebileceği kadar yenilebileceği de anlamına gelir. İkililik söz konusudur. Öbür türlü olsa amiralden güçlüdür veya güçsüzdür şeklinde yorumlarsın zaten.
Ne diyeyim dolmuşsun bayağı.Ne troll yorumlar görüyorum bende ama cevap vermemek gerekiyor bunlara.

Dediğim gibi görmezden gel ne kadar yapabilirsen :( bir manga için bu şekil hareket etmeye gerek yok bence

Bir Marco'yu sağ kolu bir amiral alamıyor.Hep Marco saldırdı diye örnek veriliyor da Akainu yada diğerleri bu adama ne yaptı ? Akainu magmasıyla ne yaptı mesela.Var mı garp gibi icraat yok.Eee o zaman ?
Öyleyse nasıl çok güçlü görülüyor.Gorosei bir sağ kola imparator için şans vermişken üstelik.
OP'ta net bir şekilde güçlü olsan bile savaşlar hemen bitmiyor. Oda'nın tarzı bu. Mesela Bleach'te birisi net üstün ise istediği anda o dövüşü sonlandırabiliyor ama OP için ben bunu göremedim açıkçası. Marco'yu kısa sürede saf dışı bıraksalar zaten bu tartışmaların hiçbirisini yapmazdık. :/ O kadarını da yapsın bir zahmet Marco. Adamın meyvesi zaten bu. Savunmaya gelince savunuyorsun ama saldırıya gelince iş yok? O ne olacak? Akainu'ya yalandan ah dedirtmeyle olmaz bu işler.

OP'ta net bir şekilde güçlü olsan bile savaşlar hemen bitmiyor. Oda'nın tarzı bu. Mesela Bleach'te birisi net üstün ise istediği anda o dövüşü sonlandırabiliyor ama OP için ben bunu göremedim açıkçası. Marco'yu kısa sürede saf dışı bıraksalar zaten bu tartışmaların hiçbirisini yapmazdık. :/ O kadarını da yapsın bir zahmet Marco. Adamın meyvesi zaten bu. Savunmaya gelince savunuyorsun ama saldırıya gelince iş yok? O ne olacak? Akainu'ya yalandan ah dedirtmeyle olmaz bu işler.
Hep dediğim gibi kıstas alınacak yer değil.Adamın orada ne numara çektiğini bilmiyoruz.İkisi de avaz avaz bağırıyor Jinbei çekil diye.Akainunun kulaklara boşa dikkat çekilmedi değil mi ? Bu adam aptal değil ya hazırlığını yaptı.Haberini almasa ne olacağı muamma.Wb vururken geleceğini duyamadı mesela sonuç ortada.Ve Wb çok hızlıydı tabii o da var.Vista ve Marco uzaktan geliyorlardı anca yetişmeye yetti hızları.

iki yıl önce Shanks Yonkou idi değil mi? İstediği zaman tek başına Shin Sekai'yi yöneten imparatorlardan birinin yanına giden adam, illaki diğer yonkouların bölgesine de giriyordur. Yani dediğin gibi sadece zayıf, çoluk çocuk minvalindeki adamların yaşadığı sularda takılmıyor.

Bir de daha düne kadar Mink'lerden haberimiz yoktu. Görüldüğü üzre onlarda hayli güçlü ve bizim bilmediğimiz daha çok güçlü savascı vardır bu evrende. O saydıkların kadar değildir yani.
Buggyde geliyor o Shanks'ın yanına hatta dağ haydutu 8 milyon ödüllü adam giderini yapıp küçük düşürüyor. Bunlar bir şeyi kanıtlar şeyler değil güç kıstası yapmaya gram malzeme vermeyen şeylerden bahsediyorsun. Ben sana çok basit bir şekilde diorum ki bu adam kendinden güçsüz gördüğü adamların yönettiği bir oluşumda niye olsun. Bunlar(korsanlar) özgürlük arayan hayalperest adamlar. Aynı sağ kolların kendinden güçsüz olan kaptanlarına biat etmeyecekleri gibi. Şimdi sen Mihawk elini kolunu sallaya sallaya Wb'nin gemisine girip Shanksın bıraktığı etkiyi bırakır şeklini koyar mı diyon. :hhh: Yada gelip adam olun savaşı bitirin yoksa karşınıza biz çıkarız diyip millete giderini yapar mı diyon. Mf arca gelen güçlü kişiler bir şekilde şeklini yaptı. Tümen komutanlarının amiral tutabilecekleri gösterildi. Amirallerin komutanlara dikkatsizlikleri sonucu yaptıkları ortada. Wb'nin Akainuya 2 yumruğunda felç geçirtmesi ortada. Tiç bile benim çağım diye inletti ortalığı. Shanks geldi herkese verdi ayarı gelin dedi savaşı bitirdi. Peki bu Mihawk ne yaptı. Vista tarafından tutuldu ve bir zararı olmadı. Zaten Oda Hadi Vistaya kıyamadı diyelim zarar verdirmedi. Marcoya ve Jozuya kıydı ama demi. Biraz bu olayları görmek lazım.

Ben zaten ileride çıkmaz demedim çıkabilir hatta bence kesin çıkmalı.

Hep dediğim gibi kıstas alınacak yer değil.Adamın orada ne numara çektiğini bilmiyoruz.İkisi de avaz avaz bağırıyor Jinbei çekil diye.Akainunun kulaklara boşa dikkat çekilmedi değil mi ? Bu adam aptal değil ya hazırlığını yaptı.Haberini almasa ne olacağı muamma.Wb vururken geleceğini duyamadı mesela sonuç ortada.Ve Wb çok hızlıydı tabii o da var.Vista ve Marco uzaktan geliyorlardı anca yetişmeye yetti hızları.
Bence pek geçerli bir mazeret değil bu. :S Neyse hacı zaten yeterince konu dışına çıktık. Hadi ben kaçtım. :/

Buggyde geliyor o Shanks'ın yanına hatta dağ haydutu 8 milyon ödüllü adam giderini yapıp küçük düşürüyor. Bunlar bir şeyi kanıtlar şeyler değil güç kıstası yapmaya gram malzeme vermeyen şeylerden bahsediyorsun. Ben sana çok basit bir şekilde diorum ki bu adam kendinden güçsüz gördüğü adamların yönettiği bir oluşumda niye olsun. Bunlar(korsanlar) özgürlük arayan hayalperest adamlar. Aynı sağ kolların kendinden güçsüz olan kaptanlarına biat etmeyecekleri gibi. Şimdi sen Mihawk elini kolunu sallaya sallaya Wb'nin gemisine girip Shanksın bıraktığı etkiyi bırakır şeklini koyar mı diyon. :hhh: Yada gelip adam olun savaşı bitirin yoksa karşınıza biz çıkarız diyip millete giderini yapar mı diyon. Mf arca gelen güçlü kişiler bir şekilde şeklini yaptı. Tümen komutanlarının amiral tutabilecekleri gösterildi. Amirallerin komutanlara dikkatsizlikleri sonucu yaptıkları ortada. Wb'nin Akainuya 2 yumruğunda felç geçirtmesi ortada. Tiç bile benim çağım diye inletti ortalığı. Shanks geldi herkese verdi ayarı gelin dedi savaşı bitirdi. Peki bu Mihawk ne yaptı. Vista tarafından tutuldu ve bir zararı olmadı. Zaten Oda Hadi Vistaya kıyamadı diyelim zarar verdirmedi. Marcoya ve Jozuya kıydı ama demi. Biraz bu olayları görmek lazım.

Ben zaten ileride çıkmaz demedim çıkabilir hatta bence kesin çıkmalı.
Madem böyle düşünüyorsun, söylenecek pek bir şey kalmadı, burdan öte, senle bir bahse girmemiz gerekiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık